anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Szczupic: Wiewiór :P

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Szczupic: Wiewiór :P

Witam wszystkich :)
Stwierdziłem że czas założyć galerie :D
Na początku Sabinka ustrzelona flintą :P
Sabinka.jpg

Czekam na opinie :)

Message was edited by: Szczupic

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
827 ODPOW. 827
profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Fajny psiak - od razu mi się przypomniał mój staruszek, którego niestety musiałem uśpić (rak wątroby). Kocham stare psiaki - są najbardziej oddane a mój zrobił ze mną całą masę zdjęć...

Roby-----
Początkujący

138-141 bardzo mi się podobają.

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Dzięki za komentarze :D

Była psina to teraz czas na innego zwierzaka :c20

Kotka mojego brata Mała 8-)

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
TMiN-----
Początkujący

146 a ja myślałem że tylko moja kota tak siada jak po tygodniowej orgii :slight_smile:

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Teraz 2 foty z wypadu do Brzezinki na wschód słońca :c20

brzezinkae.jpg
wagon1.jpg

Pozdrawiam i czekam na komentarze :c20

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Bardzo fajne kadry, ale jak jestem zwolennikiem koloru to tu wydaje mi się że b/w dodało by powagi :thumbsup:

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Kadry fajne :thumbsup:
I dobrze, że nie poleciałeś w B&W :c20

149 moim faworytem ;)

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.en_GB.title
KubaW-----
Początkujący

Rutek68 napisał(a):

Bardzo fajne kadry, ale jak jestem zwolennikiem koloru to tu wydaje mi się że b/w dodało by powagi :thumbsup:


Dokładnie, generalnie wydaje mi się jakbyś chciał dodać temu miejscu "uroku" którego mieć, siłą rzeczy, nie może.
Zdjęcia by mi się bardzo podobały, jednak znając kontekst historyczny coś mi tu nie pasuje...

profile.country.en_GB.title
Monty-----
Poszukiwacz

Co tu komentowac.Outstanding!!!
Mojej ubieglorocznej wycieczce do Oswiecimia towarzyszyl deszcz wiec zdjecia bez oczekiwanego efektu.

Z pora dnia trafiles idealnie :thumbsup:

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Bardzo ładnie wykorzystane światełko, fajnie złapane promienie na wieży :thumbsup: