anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDV-E490 - "PROBLEM?"

profile.country.pl_PL.title
andrzej198902
Poszukiwacz

BDV-E490 - "PROBLEM?"

Witam jestem od niedawna posiadaczem kina domowego SONY BDV-E490 zauważyłem niestety dziwne zjawisko a to pewnie dlatego, że nie lubię jak coś brzęczy, szumi zgrzyta itp. więc musiałem jak zawsze posłuchać dokładnie każdej z kolumn lecz zaniepokoił mnie subwoofer. Z głośnika subwoofera wydobywa się dziwny zgrzyt podczas słuchania muzyki, oglądania filmów i reszty. Z otworu BASS REFLEX słychać czysty bas lecz z głośnika własnie takie dziwne zjawisko jakby trzeszczenie. Zaniepokojony oddałem subwoofer do serwisu po czym serwis wymienił sprzęt na nowy lecz jest to samo zjawisko co było wczesniej teraz pytanie czy to może byc wina amplitunera czy poprostu ten typ tak ma. Jeśli tak to będę spokojniejszy ponieważ owy "zgrzyt" słychac jedynie po przystawieniu ucha do głośnika basowego w innym przypadku nie przebija sie aż tak, zeby był drażniący. Proszę z góry o szybka odpowiedź a może ktos z Was jest posiadaczem tego kina i zaobserwował podobne zjawisko??

22 ODPOW. 22
profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

andrzej198902 wracając jeszcze do dźwięku...sprzedałem swoje E-280 i dokładając troszkę kupiłem zestaw ONKYO HTS-4505.

http://www.nl.onkyo.com/en/products/ht-s4505-75929.html

Podłączyłem swoje stare dvd Sony NS708H i mam zestawik jak znalazł.Niby też plastikowe głośniczki,ale dźwięk petarda.Nawet przy tak malutkich głośniczkach,słuchanie muzyki jest przyjemne i nie męczy.A w kinie...przepaść w porównaniu z E-280.O to mi chodziło.I za niewiele więcej mam zestaw,który można jeszcze robudować.Nigdy więcej zintegrowanych zestawów,chyba,że będą dodawać gratis do telewizora.

Message was edited by: 3echo-----

profile.country.pl_PL.title
andrzej198902
Poszukiwacz

Nie spotkałem się z żadnym problemem odtwarzania pliku na swoim kinie. A jak to w dzisiejszych czasach bywa wszystkie filmy blu ray i inne mam, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. Wszystko odtwarza się na kinie bez najmniejszego problemu :wink: Pozdrawiam :slight_smile:

 

Edytowane przez: Agnieszka_J

profile.country.pl_PL.title
andrzej198902
Poszukiwacz

Chociaz powiem Ci, ze ostatnio stałem się posiadaczem nowego zestawu zintegrowanego od Sony a konkretnie BDV E6100 i musze przyznać, że po umieszczeniu głośników jak to się mówi w każdym kącie pokoju i po dobrym skonfigurowaniu zestawu sprzęd wydaje całkiem zadowalające brzmienie. Rózni sie od BDV E490 pod tym względem a także tym, ze posiada bluetooth, wifi itp. Chociaz osobiście to mam ochotę i to wielką na zestaw: 

JAMO S 606 HCS 3 SUB 260 + Amplituner 7.1 lub 9.2 słyszałes może ten zestawik?? Wiadomo zabawa rzędu 4.000 lub 5.000 ale to jest po prostu MIAZGA :grin: Usłyszałem to w Sony Centre i spojrzałem na stojący obok zestaw BDV-E490... .......... wiadomo :wink: Pozdrawiam.