anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDV-NF720

profile.country.pl_PL.title
tomoomo
Nowicjusz

BDV-NF720

Witam wszystkich. Mam problem z w/w urządzeniem. Zwracam się z pytaniem do wszystkich użytkowników tego urządzenia. Czy słuchając muzyki i przełączając tryby sound mode słyszycie różnicę pomiędzy trybami?


6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Witaj Kolego,

nie posiadam tego modelu ale z doświadczenia wiem, że zmiana trybu powoduje odczuwalną zmianę dźwięku. Jeśli uważasz, że sprawa wymaga serwisu najłatwiej swoją usterkę zgłosisz w poniższym linku:

http://www.sony.pl/support/pl/contacts/ha <- pomoc techniczna Sony

http://www.sony.pl/support/pl/repair <- zgłoszenie do naprawy

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
tomoomo
Nowicjusz

Witam niestety serwis SONY nie jest w stanie poradzi sobie z problemem. W urządzeniu 2 razy została wymieniona płyta główna i w dalszym ciągu jest problem. Może ktoś mi pomoże bo chciałem napisać recenzję aby wszystkich przestrzec przed kupnem urządzenia bo najprawdopodobniej ma wady fabryczne. W jaki sposób można wystawić recenzję dla jakiegokolwiek urządzenia. Czytam opinie ale brak możliwości dopisania swojej. Czy opinie pisze firma SONY?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Czy przed kupnem robiłeś odsłuchu sprzętu? Jeśli masz możliwość wybierz się do sklepu i zobacz jak działa ten sam model w innym miejscu. Zawsze przysługuję Ci prawo odstąpienia od umowy zakupu jeśli sprzęt posiada wady fabryczne.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj tomoomo,

 

Zalecam kontakt z działem wsparcia technicznego Sony Support, przedstawiając historię napraw,

dołączając stosowne numery referencyjne (jeżeli je posiadasz)
Zgłoszenie zostanie najprawdopodobniej przekazane do działu reklamacji w celu jego wyjaśnienia.

 

E-mail: customersupport.pl@eu.sony.com
Telefon: 801 382 462
Linia jest otwarta w godzinach 09:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku.

 

Pozdrawiam i życzę pomyślnego rozwiązania problemu!

Agnieszka_J

profile.country.pl_PL.title
tomoomo
Nowicjusz

Witam
Niestety wszelkie próby rozwiązania problemu z SONY kończą się stwierdzeniem, że urządzenie jest sprawne. W urządzeniu chyba już zostały wymienione wszystkie elementy (6-8 razy w serwisie) i dalej jest ten sam problem. Przesłałem do SONY nawet film, który dokładnie pokazuje problem. Niestety firma SONY twierdzi, że to jest normalna praca tego urządzenia - co wg mnie oznacza, że urządzenie ma wadę fabryczną i jego działanie jest niezgodne z zapewnieniami sprzedawcy i opisem SONY. Mam też wrażenie, że ludzie Sony Support pracują tu przypadkowo i nie dociera do nich nic (ciągle tłumaczą, że czarne jest białe - pomijając główny problem support sony tłumaczy mi, że mam sprawny system wkładania płyt a ja nie mogę włożyć płyty do środka - śmiech na sali). Wydaje mis się, że osoby z którymi prowadzę rozmowę (meilowo) są osobami fikcyjnymi – wymyślonymi do tego typu kontaktów – Czy w tej firmie pracuje Kazimierz Lis czy to tylko fikcyjna postać. Prowadzę z nim korespondencję od pół roku a mam wrażenie, że ten Pan w ogóle jej nie czyta. Tak jakby za każdym razem odpowiadała mi inna osoba lub komputer. Jeżeli jest to żywy człowiek to chyba firma SONY płaci mu BARDZO wysokie premie.
Niestety pozostaje walka na drodze sądowej. Wszystkich ostrzegam przed firmą SONY. Ogólnie urządzenie jest ostatnim sprzętem tej marki jaki został przeze mnie kupiony.

profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Witaj tomoomo,

Twoje zgłoszenie jest obecnie rozpatrywane w dziale reklamacji. Rzeczywiście, wielokrotnie serwis nie stwierdził usterki i dział reklamacji dokładnie sprawdza jego postępowanie. Poszukiwane jest rozwiązanie zadowalające obie strony. Udało nam się ustalić, że w tym celu dział reklamacji będzie kontaktował się z Tobą indywidualnie.

Pozdrawiam serdecznie, 

Barbara_K