anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

brak głosu z tv na kinie domowym

misiaczek-----
Początkujący

brak głosu z tv na kinie domowym

Po połączeniu KDL26U4000 kablem HDMI kina domowego DAV-DZ260/S brak głosu poprzez głośniki kina po mimo wyłączonych głośników w LCD. Jak rozwiązać ten problem?? Prosze o podpowiedź!!

11 ODPOW. 11
oldguest
Początkujący

Proszę podłączyć dodatkowo oba urządzenia kablem Euro, a na kinie domowym wybrać wejście TV.

profile.country.pl_PL.title
djstig5
Początkujący

witam ,u mnie ten sam problem nie słychac dzwięku kina przy tv ,ale jak dodatkowo podłączyc tym kablem Euro ?? mój tv to KDL-40V5500 i kino domowe DAV-DZ260

oldguest
Początkujący

Kino domowe oraz TV powinny być podłączone kablem HDMI oraz EURO. Po wybraniu na kinie domowym TV (przy Bravia Sync powinno się samo przestawić) powinien być dźwięk na kinie domowym. W TV należy jeszcze dodatkowo przestawić wyjście dźwięku na "system audio".

profile.country.pl_PL.title
djstig5
Początkujący

tak podłaczyłem euro i HDI ,po wybraniu w kinie opcjii tv włacza sie głos z kina ale szum natomiast nie słychac głosu z tv ,przy poprzednim podłaczeniu ale bez euro po właczeniu tv na kinie zanikał całkowicie głos teraz on jest ale szum

oldguest
Początkujący

Proponuję spróbować dobry kabel EURO ponieważ może się okazać że nie wszystkie piny są podłączone.

profile.country.pl_PL.title
djstig5
Początkujący

a może inna wskazówka w domu mam 3 kable euro i na kazdym to samo moze cos w ustawieniach ale juz nie wiem gdzie szukac ,chciałbym posłuchac vivy z kina :(

profile.country.pl_PL.title
shaker82
Początkujący

Wskazówka jest taka, że, żeby było słychać głos z tv poprzez kino domowe jak kolega pisze np. VIVA leci na tv i ma być przez kino słychać to trzeba dodatkowo kupić kabel OPTYCZNY AUDIO (ja kupiłem za 26 zł 60 cm bodajże) i połączyć tymże kablem kino domowe z telewizorem. Sam też miałem takiego zonka i w instrukcji było to wyjaśnione, trzeba było tylko poczytać :) Przynajmniej w mojej pisało (mam model DAV-DZ660).
Pozdrawiam

oldguest
Początkujący

shaker82 - model serii U musiał by mieć jeszcze wyjście dźwięku optyczne.

stasikk23
Początkujący

witam mam problem z kinem dokowym dav¨dz280 nie mam glosu z tv. podlaczylem kino przez przewody euro hdmi i wybralem funkcje tv i dalej to samo. tv jest innej marki niz sony