anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Chcę kupić kino domowe do 1000zł

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Chcę kupić kino domowe do 1000zł

Priorytety:
-HDMI
-USB(muzyka,filmy)
-długie kable
-niezawodność :D
-w miarę dobry dźwięk
Pokój ok.25 m2 w bloku.TV SONY Bravia 40EX501
Czy jest szansa na coś dobrego?
Z góry dziękuję wszystkim za radę

30 ODPOW. 30
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Zestaw 2.1? 5.1?
BD czy DVD?

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

może być BD 5.1

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Nowe czy używane chcesz kupić? Możesz ewentualnie dołożyć kilka złotych?
Sądząc po kwocie stawiam, na lekko używany zestaw.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.en_GB.title
cyewald
Początkujący

do tego metrazu czyli 25m stawial bym na ampli plus podlogowe kolumny tylko budzet maly.z systemu za 1000 zl przy tej wielkosci pomieszczenia nie bedziesz zadowolony bo moze byc z naglosnieniem pomieszczenia a o basie mozesz zapomniec.mam na mysli system wszystko w jednym czyli tzw z pudla.moze masz mozliwosc swiekszenia budzetu chociasz o 500zl to wtedy uzywany ampli i do tego uzywane glosniki lub nowe sony ss-f6000 graja nie najgozej i poradza sobie znaglosnieniem takiego pomieszczenia.bedzie to system 2.0 ale gral bedzie jak 2.1 tylko ze 3 razy mocniej

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

myślałem o Sony BDV-E280
http://www.skapiec.pl/site/cat/30/comp/2660744
Co myślicie na temat tego zestawu?

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

jak na twoje nie wygórowane zapotrzebowanie spełni twoje oczekiwania tylko pytanie głośniki planujesz na jakiś stojakach??

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

raczej nie....będą wisiały,lub stały na szafkach,a dlaczego pytasz?Tak naprawdę to się jeszcze nie zastanawiałem nad tym czy głośniki będą stały czy wisiały

spolDon1fhkbr
Początkujący

Zależy co chcesz osiągnąć, ale można by tak kupić za bezcen STR-DA1500ES (bardzo dobry model przeceniony o 70-80%) i do tego jakieś kolumny stereo drewniane. Co prawda nie ma odtwarzacza, trochę drożej wyjdzie, a amplituner nie ma złącz HDMI, brak 5.1 tylko stereo. Ale za to jakość x10, wiec możesz spokojnie sobie muzyczki w bardzo dobrej jakości słuchać czy to z radia czy z dekodera itd itp.

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

Don napisał(a):

Zależy co chcesz osiągnąć, ale można by tak kupić za bezcen STR-DA1500ES (bardzo dobry model przeceniony o 70-80%) i do tego jakieś kolumny stereo drewniane. Co prawda nie ma odtwarzacza, trochę drożej wyjdzie, a amplituner nie ma złącz HDMI, brak 5.1 tylko stereo. Ale za to jakość x10, wiec możesz spokojnie sobie muzyczki w bardzo dobrej jakości słuchać czy to z radia czy z dekodera itd itp.

no jeżeli ma to być sprzęt w większości do muzy to jak najbardziej :) ja własnie posiadam DA1500ES :) i jestem z niego bardzo zadowolony pracuje już 3 rok w stereo :) ostatnio na allegro widziałem za ok 1400 zł i tak drogo jak na 2CH patrząc na to ze to model z 2009r (cena w 2009 niecałe 2600 zł :) )