anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

coś nie tak z wejsciem Audio In

djalien
Początkujący

coś nie tak z wejsciem Audio In

panowie mam problem z kinem DAV-DZ280 a dokładnie z wejściem Audio in gdy kupiłem kino jakieś 2 miesiące temu wszystko było ok teraz jak chce posłuchać muzyki za pomocą wejścia audio in ( z komputera czy tez mp3) dźwięk wydobywający się z kina trzeszczy dokładnie z lewych kanałów nie jest to wina kabli czy tez sprzętu jaki podłączam niezależnie od sprzętu jaki jest podłączany usterka występuje. Pytanie moje jest co mogło ulec uszkodzeniu czy zrobię to domowym sposobem ?? czy wysyłać do serwisu?? dodam jeczszcze ze występuje to tylko na wejściu audio in gdy oddalam filmy dvd ożywam kin do ogladania tv wszystko jest ok.

3 ODPOW. 3
oldguest
Początkujący

tak zapytam czy kabel jest dociśnięty do końca? Byłem kiedyś u klienta który nie mógł skalibrować kina okazało się że nie dociskał kabla od mikrofonu...

djalien
Początkujący

tak kabel jest dociśnięty juz 2 dni sie z tym motam zmieniam kable urządzenia przenośne i ciągle to samo :( tak sobie już pomyślałem ze podepnę komputer z kinem przez port digital media ale nie mogę znaleźć takiego kabla

oldguest
Początkujący

Mi to wygląda na problem z kablem, ale jeśli faktycznie to wina kina no to do serwisu na gwarancję.

A DM Porto to złącze na przystawki pod MP4, Wi-Fi, BT itd itp.