anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DAV-DZ860W + KDL-40S2510

swobodny
Początkujący

DAV-DZ860W + KDL-40S2510

Moje pytanie:
czy w tytułowym zestawie można uruchomić funkcję "bravia sync"? Bo pomimo najróżniejszych kombinacji jakoś mi się to nie udaje.
Sprzęty połączone przez HDMI i dodatkowo dźwięk z TV podany przez euro, konfiguracja funkcji sterowania przez HDMI w kinie przeprowadzona zgodnie z instrukcją i mimo to nadal wszystko należy uruchamiać oddzielnie, co prawda za pomocą tylko jednego pilota ale jednak funkcja "bravia sync" byłaby mocno przydatna.

Będę wdzięczny za jakąś podpowiedź ...

5 ODPOW. 5
oldguest
Początkujący

Ponieważ ten telewizor nie ma Bravia Sync.

swobodny
Początkujący

No i po herbacie :-)
Rozumiem, że jak wyciągnę kabel HDMI i zostawię samo euro to sprzęt będzie zachowywał się w miarę normalnie czyli po włożeniu płyty przełączy się na odpowiedni kanał a po jej wyjęciu wróci. Zyskam na łatwości obsługi, stracę natomiast na jakości obrazu (no i stówkę za kabel :-) No i pytanie jeszcze co będzie działo się wówczas z obsługą jednym pilotem? Czy czasem synchronizacja również tych elementów nie odbywa się przez HDMI?

Tak czy inaczej dzięki za rozwianie złudzeń ;-)

oldguest
Początkujący

Znaczy sprawa jest złożona. Jeśli zostawi Pan tylko EURO to zyska Pan to że telewizor będzie się przełączał na Euro. Dalej sprzęt nie będzie się włączał i wyłączał za jednym naciśnięciem pilota.

Ale z tego co pamiętam to pilot o kina domowego potrafi włączyć, wyłączyć TV oraz zmienić AV.

swobodny
Początkujący

Zgadza się pilot od kina można przełączać i raz obsługuje on kino w pełnym zakresie a raz TV również w pełnym zakresie. Zastanawiałem się tylko czy wyciągnięcie kabla HDMI nie pozbawi mnie tej możliwości, ale było to raczej niewyszukany dowcip :-)

oldguest
Początkujący

Sterowanie w tym przypadku nie odbywa się przez kabel HDMI.