anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pomoc w wyborze kina domowego sony

profile.country.GB.title
trrrik
Początkujący

Pomoc w wyborze kina domowego sony

Witam wszystkich.
Potrzebuję pomocy w wyborze kina domowego sony.
Kryteria:
- 5.1
- kino do ex503 i ps3 (zastosowanie gry, filmy Blu-ray, czasami divx oraz muzyka)
- pomieszczenie 19m2
- cena do ok 2000 plz
- nie wymagam odtwarzacza DVD ani Blu-ray

Szukałem pomocy na innych forach hdtv, ale tam wszyscy polecają dozbierać i kupić składany zestaw, co w ogóle mnie nie interesuje.

Znalazłem kilka zestawów ale nie mogę znaleźć żadnego testu sprzętu ani nawet recenzji.
Oto modele:

- HT-DDWG800 (drewniane głośniki, już nieprodukowany, ładny wygląd, ale nie wykorzysta całej mocy ps3 (dźwięk HD chociaż wydaje mi się ze DTS i DD powinny wystarczyć), nie posiada niepotrzebnych mi odtwarzaczy)

-HT-AS5 (nowy model, wzmacniacz wbudowany w subwoofer, design pasujący do ex503, nie posiada niepotrzebnych mi odtwarzaczy)

oraz inne modele już z odtwarzaczami, ale jeśli jakość dźwięku ma w nich być lepsza to tez biorę je pod uwagę:

-HT-SF1300
-HT-SS100
-BDV-E370

Proszę o jakąkolwiek pomoc albo podpowiedz. Czy więcej czytam o kinach domowych tym bardziej jestem głupi :) Może ktoś ma sugestie co do innego kina, tez chętnie rozpatrzę. Obecnie używam do odtwarzania dźwięku zestawu logitech x-230.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Wisz, najlepiej złożyć samemu zestaw, ale to trochę kosztuje. Z warunków jakie podałeś, chyba najlepszym wyjściem jest BDV-E370. Tu masz ciekawy test:
http://www.trustedreviews.com/home-cine ... DV-E370/p1
Co do polskich testów ... chyba szkoda czasu...

Kino gra fajnie, szczególnie na filmach. Zestaw jest z tego roku, po upgrade możliwość filmów 3D.
Korzystasz z Bravia Sync?