anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z odtworzeniem filmu przez USB w kinie SONY DAV 860

karwan88
Początkujący

Problem z odtworzeniem filmu przez USB w kinie SONY DAV 860

Witam

Mam problem z odtworzeniem filmu poprzez połączonego Pendrive. Moje kino to Sony Dav DZ 860, posiada ono wejście USB, więc postanowiłem wgrać z komputera film w formacie AVI na pendrive po czym podłączam pamięć pod DVD, lecz niestety nie znajduję mi tego pliku na Kinie domowym, nie wiem czy sam coś źle robię ale to chyba nie jest skomplikowane i nie powinienem mieć żadnych kłopotów, a mam...Przełączam na kinie domowym na USB, podłączam pendrive a tam wyskakują mi tylko obrazy i zdjęcia które mam na nim zapisane, czyżby była taka kicha że mogę tylko oglądac obrazy i słuchac muzyki za pomocą USB??Przecież to jakaś kpina, Proszę o pomoc, mam nadzieję że ktoś mi odpowie.

Pozdrawiam

3 ODPOW. 3
iwan207
Początkujący

Witam! Mam ten sam model kina domowego. Też mam ten sam kłopot. Po przeszukaniu internetu doszło do mnie ze ten model przez usb odtwarza tylko muzykę i zdjęcia. Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
shaker82
Początkujący

Hehe, no a co Ty myślałeś, przecież to już jest stare kino :)
Ja mam tv KDL32W4210, który kupiłem w grudniu 2008 razem z kinem DAV-DZ660 bo 860 nie mieli akurat na sklepie i też mam lipę... ani odtwarzania przez USB w TV ani w kinie plików w postaci DivX, ani innych. Tylko audio i jpeg bodajże...

Skoczek
Początkujący

W tego typu sytuacjach polecam odtwarzacz multimedialny z wejściem usb i hdmi. Koszt śmieszny, ok 200-250zl, a daje rade z divixami. SMP-U10
http://www.sony.pl/product/usb-media-players/smp-u10