anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

są zestawy bez odtwarzaczy?

irmina-----
Początkujący

są zestawy bez odtwarzaczy?

Mam już odtwarzacz BDP-S470 i właśnie chciałabym dobrać do niego kino domowe 5.1. Problem w tym, że widziałam tylko zestawy z kolejnym odtwarzaczem, a nie bardzo mi to odpowiada. Mój budżet wynosi 2.500 tysięcy. Proszę o radę, bo nie wiem co zrobić w tej sytuacji.

8 ODPOW. 8
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Można dokupić oddzielnie amplituner (wzmacniacz) oraz oddzielnie głośniki. Nie jest to częsta oferta więc najlepiej będzie odwiedzić Centrum Sony i ewentualnie zamówić coś ciekawego. Mały pogląd na to co akurat jest na topie można znaleźć tutaj: http://www.sony.pl/hub/kino-domowe/ampl ... e-glosniki

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Aktualnie dostępne modele kin bez odtwarzacza:
HT-IS100
HT-AF5
HT-AS5

irmina-----
Początkujący

Tylko w tym momencie zastanawiam się jeszcze nad złożeniem zestawu z osobnych podzespołów. Ale nie wiem co będzie bardziej opłacalne. Jak myślicie?

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Wszystko zależy od wybranych komponentów. Plusem w składaniu z osobnych podzespołów jest większy wybór, ale z kolei kupując coś z tej samej linii łatwiej zgrać ze sobą zestaw wizualnie.

irmina-----
Początkujący

cogito napisał(a):

Plusem w składaniu z osobnych podzespołów jest większy wybór, ale z kolei kupując coś z tej samej linii łatwiej zgrać ze sobą zestaw wizualnie.


To mam dylemat, bo nie wiem co robić. Obawiam się, że kupując osobno zapłacę dwa razy więcej, ale może w błędzie jestem :smileyrolleyes: A co z osobnych podzespołów polecicie mi do 2.500 tysięcy?

bartosz.n
Początkujący

Z reguły zestaw wychodzi taniej, pomijając fakt, że składanie z osobnych części jest bardziej pracochłonne. Ale z drugiej strony kupując osobno masz większą swobodę w doborze sprzętu.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Jeśli chodzi o osobne podzespoły, to potrzebujesz amplitunera i głośników. Dobry amplituner w miarę niskiej cenie to STR-DH810 (bardzo fajny amplituner w rozsądnej cenie). Trochę tańszy jaki można polecić to STR-DH610. Po zakupie amplitunera zostanie Ci ok 1000zł. Na głośniki trochę mało, musiałbyś dołożyć. Jeśli chcesz głośniki Sony, to można zaproponować np. SS-FCR 6000 (bez subwoofera), albo coś takiego - SS-F55H. To są głośniki 2.0, dźwięk mają przyjemny. W przyszłości dokupić 3 głośniki i subwoofer...

irmina-----
Początkujący

Zimny napisał(a):

Po zakupie amplitunera zostanie Ci ok 1000zł. Na głośniki trochę mało, musiałbyś dołożyć.

Zdaje sobie sprawę ze mój budżet jak na tego rodzaju sprzęt duży nie jest. A ile musiałabym dołożyć żeby kupić już coś bardziej sensownego?