anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY UBP-X800M2 przeszukiwanie bazy serwera mediów w sieci lokalnej.

profile.country.PL.title
tgsx01
Poszukiwacz

SONY UBP-X800M2 przeszukiwanie bazy serwera mediów w sieci lokalnej.

Dzień dobry

Kilka dni temu nabyłem drogą kupna odtwarzacz UBP-X800M2. Podczas przeglądania zawartości serwera multimediów w sieci lokalnej odtwarzacz dochodzi do pewnego momentu, przerywa szukanie plików po czym pokazuje się informacja, że nie ma więcej dostępu do serwera mediów. Resetowanie odtwarzacza do ustawień fabrycznych nie pomaga, tak samo nie pomaga przebudowanie bazy danych plików na serwerze mediów. Próbowałem wykonać aktualizację oprogramowania odtwarzacza ale ten informuje, że już jest wgrana najnowsza wersja firmware. Próbowałem wymusić aktualizację oprogramowania przez USB ale odtwarzacz informuje, że na dysku nie ma pliku aktualizacji (zapewne z powodu, że to ta sama wersja M45R0058).

Pisałem do serwisu SONY, ale oni proponują przysłanie kuriera, który zawiezie sprzęt do serwisu celem naprawy gwarancyjnej. Moim zdaniem problem tkwi w oprogramowaniu odtwarzacza więc naprawa sprzętu raczej nie rozwiąże problemu.

Czy coś wiadomo aby miała się ukazać aktualizacja oprogramowania?

Tagi (2)
3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

A co to za serwer multimedialny? Bo jeśli na przykład DLNA to raczej sie nie uda z tym odtwarzaczem

profile.country.PL.title
tgsx01
Poszukiwacz

Dziękuję za odpowiedź.

To jest DLNA, konkretnie MiniDLNA w wersji 1.3.3 na OpenWRT.

Odtwarzacz wykrywa prawidłowo ten serwer, widzi strukturę katalogów, odtwarza pliki AVI, MKV itd. ale gdy przeglądam zawartość folderu z plikami Video to dochodzi do około 3/4 zawartości i wyrzuca ten błąd. Błąd nie pojawia się gdy nie przeglądam całej zawartości folderu. Nie pomogło też odbudowanie na nowo całej bazy plików.

profile.country.PL.title
tgsx01
Poszukiwacz

Dzisiaj rano przebudowałem całą bibliotekę filmów na serwerze DLNA. Utworzyłem trzy foldery: 1, 2, 3, do których wrzuciłem taką samą liczbę filmów. Problem teraz wystąpił w folderze 3. Przeglądarka filmów dochodzi do pewnego miejsca i zatrzymuje się.

Spróbuję dzisiaj uruchomić MiniDLNA w trybie debug, tam dość dużo ciekawych informacji się pojawia. Jak coś znajdę to wrzucę tutaj, może komuś coś zaświta. Wyślę też do SONY, może im też ten błąd coś powie.