anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zwisy w Xperia tablet s

profile.country.pl_PL.title
Ergo5218
Poszukiwacz

Zwisy w Xperia tablet s

Mam pytanie do użytkowników, czy u was również pojawiają się zwisy systemu. U mnie wygląda to tak, że od czasu do czasu, nie robiąc nawet nic zajmującego procesor, tablet dostaje dzikiego spowolnienia i np. przejście z ekranu głównego do aplikacji wiąże się z pustym ekranem przez 1-2 sekundy zanim odpali się ekran z aplikacjami. Strasznie mnie to wkurza i biorąc pod uwagę, że nie mogę się doczekać na androida 4.1 zastanawiam się, czy nie wysłać go do serwisu. Moja znajoma ma tablet z hipermarketu za 400 zł i nie ma takich niespodzianek.

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witaj,


Mam ten tablet od tygodnia. Jak na razie nie zauważyłem żadnych opóźnień w pracy, tym bardziej zwisów.

Jestem mile zaskoczony prędkością działania Tableu Xpreia S (poprzednio miałem iPada).


Na pewno ważne jest ile aplikacji masz zainstalowane, czy powłączane są aktualizacje automatyczne, powiadomienia itp...


A tak na marginesie - czy naprawdę zwłoka 1-2 sekund ma tak istotne znaczenie? Z tego co piszesz pojawia się to sporadycznie. Ale dziękuję, że sygnalizujesz takie zachowanie - będę obserwować swój tablet.


Ja chyba trochę inaczej patrzę na to wszystko bo pamiętam czasy gdy uruchomienie gry komputerowej trwało czasem i 15 minut..:smileywink:

profile.country.pl_PL.title
Ergo5218
Poszukiwacz

Trochę pokombinowałem, okazało się, że tablet dostał znacznego przyspieszenia po wyjęciu karty sim. Troszkę to dziwne, ale biorąc pod uwagę, że głównie używam go w domu, kartę sim będę wkładał tylko sporadycznie .


Czasy z uruchamianiem gier w 15 min. też pamiętam doskonale, moim pierwszym sprzętem był zx spectrum, a później amiga 500, ale wtedy jeszcze mamuty przechadzały się po ulicach.

profile.country.pl_PL.title
szybkijaneek
Początkujący

Dokładnie, pamiętaj o tym, żeby w tle nie działały niepotrzebne aplikacje, programy, dane, bo one w największym stopniu opóźniają nasze urządzenia, nieważne czy to telefon, komputer czy tablet.