Join now - be part of our community!

FOTO KLUB - V Plener Sony - Kościerzyna

Planistigmat
Visitor

FOTO KLUB - V Plener Sony - Kościerzyna

My w skladzie Sabiki, karol-r, MaSzt, Planistigmat rozpoczelismy juz plener.
Dzis zaliczylismy Brodnice i skoki przez przeszkody:

http://img193.imageshack.us/img193/1598/brodnica.jpg


http://img222.imageshack.us/img222/2613/skokis.jpg



edit kris:
zdjęcie grupowe znajduje się tutaj >>

225 REPLIES 225
profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Visitor


Misiaki! Więcej zdjęć!!!


a twoje to co? :P

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Contributor

Misiaki! Więcej zdjęć!!!

Misiaku! A Twoje gdzie?? :P

Spokojnie, musi wystarczyć do następnego pleneru... :c20

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Sebol.
Member
profile.country.PL.title
Sebol.
Member

No i droga powrotna w czasie której uwieczniłem to czego nie udało się na plenerze ... zachód słońca.

profile.country.pl_PL.title
Vena...
New

Fajne foty pokazujemy. Piotruso dzięki za fotorelacje z meczu :-)

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Explorer
profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Visitor

Niby plener foto a strasznie mało zdjęć zrobiłem :P

No to mała garść moich, później powrzucam jeszcze kilka innych.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Contributor

Jakiś whitebatmansuperman na ostatnim :c68

------------------------------
fotoamator