anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDP-S790 problem z audio po aktualizacji do wersji M13.0497

llaguna9
Nowicjusz

BDP-S790 problem z audio po aktualizacji do wersji M13.0497

Jak w temacie blu-ray nie odtwarza poprawnie fonii ( wizja ok ) po wykonaniu aktualizacji po wi-fi.

Poroblem polega na podawaniu zarówno po HDMI jak i SPD-IF bardzo zniekształconej i cichej fonii zarówno z płyty blu-ray jak i treści internetowych. Ustawienia audio po aktualizacji pozostały takie jak przed , a na poprzedniej wersji oprogramowania wszystko było ok.

Moje pytanie - czy da się wrócić do poprzedniej wersji lub jak ponownie wczytać aktualną , by urządzenie nie zgłaszło komunikatu , że już zaktualizowano. Zgłaszałem problem w serwisie sony i dostałem odpowiedź , że mam zgłosić problem za pośrednicwem e-maila i czekać na odpowiedż , którą nie otrzymałem.

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Kolego wrócić do poprzedniej wersji się nie da. Jedyne co mogę poradzić to spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne a potem jeszcze raz aktualizację.

 

Pozdrawiam

llaguna9
Nowicjusz

Dziękuję za zainteresowanie , operację resetowania do ustawień fabrycznych wykonałem , ale to nie zmienia faktu , że nr. oprogramowania po aktualizacji pozostaje ten sam i drugi raz nie chce przyjąć tej aktualizacji. Jedyna szansa to czekać na nową aktualizację i ją wykonać , a natępnie zablokować w menu pobieranie nowego szkodliwego oprogramowania.

GmeruHD
Użytkownik

Reset ustwień fabrycznych nic nie da. Próbowałeś samemy wgrać poprzednią wersję?