anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDV-E190

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
ktvduy
Poszukiwacz

BDV-E190

Hallo :slight_smile:

Mam małe pytanko, czemu kino domowe BDV-E190 gra tak cicho? sam telewizor gra głośniej :slight_smile: Gdy podłączam dysk z filmem to jeszcze pół biedy ale z cyfrowego polsatu czy z aplikacji YouTube to katastrofa :(( Oczywiście mam podłączone przez kabel optyczny a TV to BRAVIA KDL-42W805. Może kino ma jakąś blokadę?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Z twojego opisu wynika, że kino domowe BDV-E190 masz podłączone do TV za pomocą kabla optycznego. Rozumiem, że sam dekoder Cyfrowego Polsatu masz podłączony do TV po HDMI. Jęśli dźwięk z dekodera jest cichszy to sprawdź ustwienia w TV z linku poniżej:

http://pdf.crse.com/manuals/13MW802111/PL/c_snd_qv.html

A w szczególności punkt:

[Wejścia docelowe]
Stosuje niestandardowe ustawienia dźwięku do wybranego wejścia lub do wspólnej pamięci współdzielonej przez inne wejścia.
W razie pytań pisz.
Pozdrawiam
P.S. Wątek powinieneś utworzyć w dziale "Kino domowe" a nie "Sprzęt audio" - to tak na przyszłość :slight_smile:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Z twojego opisu wynika, że kino domowe BDV-E190 masz podłączone do TV za pomocą kabla optycznego. Rozumiem, że sam dekoder Cyfrowego Polsatu masz podłączony do TV po HDMI. Jęśli dźwięk z dekodera jest cichszy to sprawdź ustwienia w TV z linku poniżej:

http://pdf.crse.com/manuals/13MW802111/PL/c_snd_qv.html

A w szczególności punkt:

[Wejścia docelowe]
Stosuje niestandardowe ustawienia dźwięku do wybranego wejścia lub do wspólnej pamięci współdzielonej przez inne wejścia.
W razie pytań pisz.
Pozdrawiam
P.S. Wątek powinieneś utworzyć w dziale "Kino domowe" a nie "Sprzęt audio" - to tak na przyszłość :slight_smile:
profile.country.PL.title
ktvduy
Poszukiwacz

Hallo :slight_smile:

Po wejściu do ustawień "wejścia docelowe" jest zmiana na Wspólne lub Bieżący i ustawienia tutaj dotyczą głównie ustawień głośników telewizora. Po wyborze na Bierzący mogę zmienić tylko Korekta głośności ale nie słyszę różnicy 😞 reszta opcji jest wyłączona ponieważ w ustawieniach Głośnik mam ustawione System audio :slight_smile: Bawię się dalej 😞