anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDV-E4100 czy BDV-N590 a może coś innego ?

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
mrlestat
Poszukiwacz

BDV-E4100 czy BDV-N590 a może coś innego ?

Witam serdecznie,

 

Pytanie jak w temacie, chcę kupić jeden z dwóch powyższych zestawów ale nie wiem, na który się zdecydować. Różnica w cenie nie jest duża ale czy są jakieś istotne różnice techniczne / funkcjonalne między tymi modelami ?

a może polecicie coś innego w podobnym przedziale cenowym ?

 

Aha kino chcę podłączyć do TV Sony 40HX850.

 

z góry dzięki za odpowiedzi

pozdr.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
RadMac
Użytkownik

Jak dla mnie interpolacja obrazu DVD i youtuba do jakości zbliżonej do HD (BDV-N590) jest ważniejsza niż NFC (BDV-E4100). Częściej oglądam filmy i bardziej lubię wrażenia wizualne niż kożystanie z dodatkowych urządzeń, ściąganie zdjęć muzyki itp. Jak czegoś takiego potrzebuję starcza mi kabel, usb lub odpowiednie skonfigurowanie sieci domowej zawczasu.

Jeśli chodzi o dźwięk - mając za sobą kwestię obrazu - ta ciecz magnetoreologiczna (BDV-N590) to ciekawa technologia i chyba dźwięk jest lepszy od dobrych dwudrożnych ale nadal w standardowej technologi głośników z BDV E4100.

 

Z tych dwóch modeli stawiałbym na BDV-N590. Jeśli chodzi o propozycje innych - funkce BDV N 590 w zupełności by mi wystarczyły, ale wizualnie wolę wyższe głośniki i w przypadku moich warunków lokalowych lepiej sprawdzają się bezprzewodowe tylne głosniki:) czyli już kwestia możliwości gustu i ergonomii.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
RadMac
Użytkownik

Jak dla mnie interpolacja obrazu DVD i youtuba do jakości zbliżonej do HD (BDV-N590) jest ważniejsza niż NFC (BDV-E4100). Częściej oglądam filmy i bardziej lubię wrażenia wizualne niż kożystanie z dodatkowych urządzeń, ściąganie zdjęć muzyki itp. Jak czegoś takiego potrzebuję starcza mi kabel, usb lub odpowiednie skonfigurowanie sieci domowej zawczasu.

Jeśli chodzi o dźwięk - mając za sobą kwestię obrazu - ta ciecz magnetoreologiczna (BDV-N590) to ciekawa technologia i chyba dźwięk jest lepszy od dobrych dwudrożnych ale nadal w standardowej technologi głośników z BDV E4100.

 

Z tych dwóch modeli stawiałbym na BDV-N590. Jeśli chodzi o propozycje innych - funkce BDV N 590 w zupełności by mi wystarczyły, ale wizualnie wolę wyższe głośniki i w przypadku moich warunków lokalowych lepiej sprawdzają się bezprzewodowe tylne głosniki:) czyli już kwestia możliwości gustu i ergonomii.

S.Manka
Poszukiwacz

Witam.

Możesz napisać na co się zdecydowałeś? i określić trafność wyboru.

Mam ten sam dylemat. Wszyskie dodatki internetowe mam już w TV.

Generalnie wolałbym kolumny 2-drożne ale wiekszość jest wysoka i nie mam miejsca na nie.

Zastanawiam się nawet nad kinem 2.1 BDV-N720

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Jeśli się jeszcze nie zdecydowałeś to porównaj jakie formaty plików można odtwarzać poprzez USB z obu urządzeń. Nowsze modele zawyczaj obsługują większą ilość formatów. Pamiętaj też, że nowszy model będzie miał dłuższe wsparcie jeśli chodzi o aktualizacje i może się pojawić sytuacja, że pojawi się np. nowa aplikacja która może być już nie dostępna w starszym modelu.

 

Pozdrawiam