anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDV-E970W + KDL 40Z5500 PROBLEM Z HDMI ( DZWIEK )

profile.country.PL.title
darkopinio
Nowicjusz

BDV-E970W + KDL 40Z5500 PROBLEM Z HDMI ( DZWIEK )

Zakupilem ostatnio w/w kino i z informacji instrukcji wynika ze jest ono przystosowane do pobierania dzwieku przez hdmi ( nadmienie ze jest tylko jedno w kinie) z telewizora.To sie nazywa chyba Audio Return Chanel no i nie dziala , narazie polaczylem telewizor optycznym kablem, problem w tym ze juz do dzwieku nie mam miejsca chyba cyfrowego do kina jakbym chcial polaczyc to jedno a drugie przez telewizor idzie mi dzwiek z psa3 do kina i jak bedzie gra w z dzwiekiem hd master to po optycznym nie pojdzie gdzies to wyczytalem ,narazie nie ma takiego dzwieku ale moze byc z ps3 (mowie o grach)dlatego chialem po hdmi bo jest najlepszy ale nie mam dzwieku z tv ,no i tu jest mi potrzebna pomoc bo nigdzie nie znalazlem info ze ten telewizor obsluguje audio return chanel co mnie dziwi bo nie jest starego typu albo to trzeba gdzies wlaczyc w tv.
No i drugi temat to po wlaczeniu telewizora wlacza mi sie kini czy to gdzies mozna zmiemic bo nie zawsze chceogladac telewizor z dzwiekiem z kina chyba ze tak dziala wlasnie bravia sync nic nie mozna zrobic.
Dziekuje za posty i odpowiedzi

2 ODPOW. 2
oldguest
Początkujący

1. Telewizor nie ma ARC ponieważ to wymaga HDMI 1,4 a to dopiero w nowej linii telewizorów... EX, HX itd.
2. Po włączeniu telewizora i można wyłączyć kino albo wybrać z opcji zamiast system audio to głośnik TV i wtedy kino domowe nie powinno się włączać.

profile.country.PL.title
darkopinio
Nowicjusz

dzieki i wszystko wyjasnione