anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kilka pytań dot. kina BVD-E870

JerzyMarian
Początkujący

Kilka pytań dot. kina BVD-E870

Witam
Jestem posiadaczem kina dom. BVD-E870 (od czwartku) oraz tel. KDL-46HX700. Działa fajnie, wreszcie mam efekty prawie jak w kinie. Mam jednak kilka pytań:
1. kino jest połączone z telewizorem kablem HDMI. Czy trzeba jeszcze zastosowac kabel cyfrowy video?
2. kiedy wybieram HOME w kinie to na wyświetlaczy jest "home" ale telewizor musze recznie przestawić na HDMI 1 (do tego gniazdka jest podłaczony kino) i wtedy mam dostęp do menu kina. Tak ma być?
3. kiedy uruchamiam kino i telewizor (albo pilotem tv albo kina) to zasze:
a) telewizor się uruchamia, pokazuje się po chwili obraz ale bez dźwieku
b) w tym czasie kino szuka płyty, każe czekać, radosnie stwierdza, iz płyty brak, przełącza się na TV i teraz pojawia sie głos w telewizorze. To normalne, ze zawsze będzie zaczynał od szukania płyty
4. i jeszcze jedno. Oglądam film z bd - działa one play touch - kończę oglądanie. Zestaw przełacza sie na TV w telewizorze a nie na HDMI 4 (połączenie tel. z dekoderem "n"). Musze z pilota tel. wybrać HDMI 4 ręcznie. To jest prawidłowe?
Pozdrawiam

2 ODPOW. 2
oldguest
Początkujący

1. Przy tym zestawie wystarczy bardzo dobry kabel HDMI 1,3 a lepiej 1,4
2. Kino domowe po włożeniu płyty samo powinno przestawić telewizor na oglądanie z kina (jeśli oba urządzenia mają Bravia Sync włączone).
3. Po uruchomieniu samego telewizora (jak w TV jest ustawiony system audio) kino domowe samo powinno się uruchomić i nie powinno już sprawdzać płyty.
4. Przełączenie na dekoder satelitarny na chwilę obecną zawsze musi być wykonane ręcznie. Kino samo się powinno przestawić wtedy na wejście TV.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Przy okazji zapoznaj się z tym Support BDV-E870 i BDV-E370.