anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Blu-ray SONY BDP-S5100

ROZWIĄZANE
Miron444
Nowicjusz

Blu-ray SONY BDP-S5100

Witam,

 

Jako świeżo upieczony użytkownik w/w odtwarzacza mam pytanie odnośnie funkcjonalności przeglądania stron www. Po pierwszym dniu testów u mnie wygląda to tak że gdy wejdę na dowolną stronę bardzo trudno się nawiguje po aktywnych polach, czasmi nie wiadomo gdzie jest kursor. Poza tym opóźnienie jest na tyle duże że zupełnie nie ma funu z tej funkcji (na reakcję zmiany położenia kursora czeka się dość długo). 

Zastanawiam się więc czy to tylko taka moja przypadłość czy powszechna cecha produktu. Może istnieje możliwość wyświetlenia zawartości monitora (sparowanie) laptopa z BD tak jak ma to miejsce w przypadku YT ? 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Wygodą jest skorzystanie z aplikacji Media Remote od Sony na tablecie lub smartfonie (Android lub iOS). Aplikacja posiada funkcję Throw która pozwala zawartość strony z telefonu przesłać do urzadzenia sparowanego

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Wygodą jest skorzystanie z aplikacji Media Remote od Sony na tablecie lub smartfonie (Android lub iOS). Aplikacja posiada funkcję Throw która pozwala zawartość strony z telefonu przesłać do urzadzenia sparowanego

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Jazo72
Poszukiwacz

Witam

 

A może wiecie jak sparować Blu-ray SONY BDP-S5100 z HTC OneS.

 

Pilnie potrzebuje pomocy