anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Chcę kupić kino domowe do 1000zł

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Chcę kupić kino domowe do 1000zł

Priorytety:
-HDMI
-USB(muzyka,filmy)
-długie kable
-niezawodność :D
-w miarę dobry dźwięk
Pokój ok.25 m2 w bloku.TV SONY Bravia 40EX501
Czy jest szansa na coś dobrego?
Z góry dziękuję wszystkim za radę

30 ODPOW. 30
profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

Don napisał(a):

SONYES napisał(a):

bardziej nam zależy na stereo to wtedy podłącza się kolumny ta "metoda" i z tego co mi się wydaje ale nie jestem pewny to wtedy nie są wykorzystywane 2 tranzystory na kanał lecz 4 tranzystory z czego 2 przeznaczone na bas a kolejne dwa na wysokie i średnie


A zniekształcenia wzrastają wraz z pokrętłem głośności?

wydaje mi się ze w przypadku podwójnego wzmacniacza Bi-amp będzie tak jak ty to napisałeś mniejsze drgania na tranzystorze co oznacza mniejsze zniekształcenia,mniejsze obciążenie końcówki, większą moc, mniej ciepła wydziela sie z radiatora a co do pasma to jest cale pasmo przenoszone ....ja nie stosowałem nigdy bi-amp'a...a co do podkręcania volume to tu także ma wpływ wydajność prądowa :) tak jak np w da1500es wydajnosc jest konkretna a w np da5400es jeszcze lepsza :) a jak sprawdzidz heh poprosatu chwyc kable i podkrec pokretlo vol. jezeli cie niezle kopnie tzn ze jest ok hehehe nie no a tak powaznie jezeli wzmak ma pelna kontrole nad kolumnami nie meczy sie i wraz ze wzrostem volume dzwiek jest nadal czysty w szczegolnosci chodzi o bas jezeli jest pod kontrola nie ucieka nie rozmywa sie to oznacza ze wydajnosc pradowa jest ok :) a co ważne jeżeli się mało grzeje tzn ze nie jest mocno obciążony kolumnami....np w przypadku da1500es zaczyna się grzać radiator dość mocno jak piecyk dopiero przy vol. -10,0db ale to juz jest naprawde bardzo glosno....przy moim sluchaniu tak do max -25,5db grzeje sie bo grzeje :c20 natomiast byly da5400 byl dobrym piecykiem na zime hehe

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Wracając do tematu.....to jak z jakością kin BDV.Z tego co tu już czytałem to jest trochę ludzi co mają z nimi problemy.Mnie dokładnie interesuje najtańszy model z serii BDV E280.

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

owszem maja problemy bo kupuja i odrazu "ryja" w oprogramowaniu heh....ja mialem przez pare mscy bdv-e980w i nie mialem z nim zadnych problemow

spolDon1fhkbr
Początkujący

3echo napisał(a):

ludzi co mają z nimi problem



To znaczy? Na całą Polskę jakieś tam drobne problemy? Te kina są bardzo dobre (w sensie braku problemów).

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

"...brak synchronizacji między dźwiękiem a obrazem przy materiałach z dźwiękiem wysokiej jakości..."
http://www.skapiec.pl/site/cat/30/comp/ ... omentarze/
lub
viewtopic.php?f=13&t=11824" target="_blank

spolDon1fhkbr
Początkujący

3echo napisał(a):

"...brak synchronizacji między dźwiękiem a obrazem przy materiałach z dźwiękiem wysokiej jakości..."
http://www.skapiec.pl/site/cat/30/comp/ ... omentarze/
lub
viewtopic.php?f=13&t=11824" target="_blank



Jak szukasz sprzętu, który nie ma negatywnej opinii w necie to musisz poszukać czegoś co jeszcze nikt nie ma.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Don napisał(a):

Jak szukasz sprzętu, który nie ma negatywnej opinii w necie to musisz poszukać czegoś co jeszcze nikt nie ma.



Słuszna uwaga Don! Znanym jest fakt, że klient, który kupił np wspomniane kino domowe i jest zadowolony będzie się nim najzwyczajniej w świecie cieszył i tyle. Przy dobrym wietrze powie znajomym, że jest zadowolony. Rzadko która osoba będzie pisała peany w internecie na temat swego zadowolenia.
Patrząc przez pryzmat naszego kraju i społeczeństwa, które lubuje się w narzekaniu (takie moje osobiste zdanie, choć nie wrzucam wszystkich do "jednego worka") zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. A jak wiem z doświadczenia - jeden zły klient będzie robił tyle szumu gdzie się tylko da aby nikt nie kupił np tego kina domowego.
Dlatego zawsze trzeba patrzyć z przymrużeniem oka na różne wpisy w internecie, szczególnie gdy jest to "login" a nie osoba z którą rozmawiasz w cztery oczy.
Przy zakupie kina, poza sprzętem dostajesz coś więcej - choćby porządny serwis Sony.

Czasy "klient nasz Pan" przeminęły. Obecnie sporo doświadczonych osób z branż handlowych twierdzi "klient nasz Przyjaciel". Zgadzam się z tym w 100% bo sam pracuję w branży handlowej, choć w dziedzinie nie związanej z elektroniką.

Pozdrawiam Stubb
spolDon1fhkbr
Początkujący

stubb napisał(a):

Słuszna uwaga Don! Znanym jest fakt, że klient, który kupił np wspomniane kino domowe i jest zadowolony będzie się nim najzwyczajniej w świecie cieszył i tyle. Przy dobrym wietrze powie znajomym, że jest zadowolony. Rzadko która osoba będzie pisała peany w internecie na temat swego zadowolenia.
Patrząc przez pryzmat naszego kraju i społeczeństwa, które lubuje się w narzekaniu (takie moje osobiste zdanie, choć nie wrzucam wszystkich do "jednego worka") zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. A jak wiem z doświadczenia - jeden zły klient będzie robił tyle szumu gdzie się tylko da aby nikt nie kupił np tego kina domowego.
Dlatego zawsze trzeba patrzyć z przymrużeniem oka na różne wpisy w internecie, szczególnie gdy jest to "login" a nie osoba z którą rozmawiasz w cztery oczy.
Przy zakupie kina, poza sprzętem dostajesz coś więcej - choćby porządny serwis Sony.



Znaczy można to podsumować popularnym stwierdzeniem, że 1 niezadowolony klient zagłuszy 10 zadowolonych. Chodź ja bym powiedział, że 10 to może tak w realu między kumplami/przyjacielami. W internecie jest to stosunek bliższych 1:100.
(chyba że mamy do czynienia z fanatykami lustrzanek jakieś firmy).

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Siła przekazu internetu jest olbrzymia i działa na nieporównywalnie większą skalę niż przekaz ustny między znajomymi.

Niestety wszyscy producenci oraz usługodawcy muszą się z tym borykać. Często są to niesłuszne "oskarżenia", że coś nie działa. W internecie jest mnóstwo przykładów (choćby z for internetowych), gdzie wina leży po stronie użytkownika (choćby niewiedzy), ponieważ nie przeczytał instrukcji i źle coś podłączył lub ustawił.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.en_GB.title
cyewald
Początkujący

bi -amping daje duzo sam mam tak podlaczone i bas podobny ale wyraznie poprawily sie tony srednie i wysokie.