anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DAV DZ330 podłaczenia...

furios
Początkujący

DAV DZ330 podłaczenia...

Pytanie dotyczy zestawu DAV DZ330. Czy istnieje taka mozliwosc podlaczenia pod tv zeby dzwiek z tv lecial przez kino ? i drugie pytanie jak podlaczyc kino pod komputer ? mam karte graficzna z hdmi ale nie wiem czy to cos zmienia. Prosze o pomoc !

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

W obu przypadkach skorzystaj z przewodu HDMI. W niektórych TV jest tak, że dźwięk przełącza się sam na kino, w niektórych trzeba wybrać odpowiednią opcję w menu. Szczegóły co do obu podłączeń powinieneś bez problemu znaleźć na tym forum. Jeśli nadal będzie problem - pisz - postaramy się pomóc ;-)

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

cogito napisał(a):

W obu przypadkach skorzystaj z przewodu HDMI. W niektórych TV jest tak, że dźwięk przełącza się sam na kino, w niektórych trzeba wybrać odpowiednią opcję w menu. Szczegóły co do obu podłączeń powinieneś bez problemu znaleźć na tym forum. Jeśli nadal będzie problem - pisz - postaramy się pomóc ;-)



Dwa błędy - ten model posiada tylko wyjście HDMI, więc kompa w ten sposób do niego nie podłączysz. Dźwięku z TV również ponieważ to wyjście nie jest w standardzie HDMI ARC. Zresztą by ten sposób zadziałał to TV musiałby również posiadać takie złącze, a tego nie wiemy bo Kolega nie podał modelu TV.
Do tego modelu kina dźwięk można podać przez złącze Euro, lub kablem optycznym i ten drugi sposób bym polecił.
Podłącz kina z TV kablem HDMI - zapewnisz transmisję obrazu do TV, komputer z TV połącz drugim kablem HDMI - jeżeli karta przesyła dźwięk to wystarczy, jeżeli nie to dodatkowo połącz wyjście z karty muzycznej z gniazdem mini jack przy gnieździe VGA w TV. Aby uzyskać dźwięk TV i kompa na kinie połącz TV i kino kablem optycznym i wybierz w ustawieniach dźwięku system audio. (założyłem, że TV to jakiś model Bravii)

furios
Początkujący

Tak wlasnie zrobie :) dobrze zalozyles ze to mode Bravii :) dzieki za pomoc panowie :)

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

No tak, sadam ma rację. Moje rozwiązanie dotyczy nowszych modeli. Zapędziłem się z tą podpowiedzią ;-)