anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dobry sprzęt

nocny01
Początkujący

Dobry sprzęt

Witam. Mam tv HX800 w 3D i chciałbym do niego kupić kino domowe. Chciałem kupić takie kino, aby było w technologii 3D i miało możliwość otwierania plików .mkv . Z tego co widziałem to, żaden produkt Sony nie ma mozliwości otwierania .mkv i nie wiem co mam robić, bo o wiele wygodniej jest wgrać na pendrive czy przenośny dysk film i później go odtworzyć. A więc jakie kino byłoby dobre (do 2 tys.) i czy może są jakieś inne sposoby aby oglądać filmy mkv. ? Proszę o poradę :)

12 ODPOW. 12
tomdm-----
Początkujący

Jeśli nowe kino w technologi 3D to podejrzyj nowości 2011

tutaj wątek Forum :smileyarrow: http://forum.sony.pl/viewtopic.php?f=13&t=8129&sid=8afad3ee0c4c5febe455f4efcc4bdf5b

tutaj Sony.pl :smileyarrow: http://www.sony.pl/hub/kino-domowe/zestawy-kina-domowego-typu-wszystko-w-jednym

a tutaj nowości niekoniecznie europejskie z trwających do niedzieli targów CES 2011
:smileyarrow: http://www.sonyinsider.com/2011/01/05/sony-brings-a-new-blu-ray-player-home-theater-system-line-up-f...
z podanymi datami wprowadzania na rynek i przybliżonymi cenami.

Co do MKV to nie wiem, bo nie używam plików-filmów do oglądania z pendriva, tylko tradycyjnie z płyty DVD/BD.

nocny01
Początkujący

No ale jeśli pobiorę z neta jakiś film, to jak mam go odtworzyć na telewizorku ? Filmy w 3D póki co drogie jeszcze są, a żeby oglądać na BD to musiałbym kupić nagrywarkę a to są koszty :-]

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

...a jaki problem nagrać film?? Bo ja nie widzę problemu ściągasz z neta kupujesz płytkę i nagrywasz :c20

nocny01
Początkujący

Czyli jednak muszę kupić nagrywarkę blu-raya. A taki blu-ray odtworzy nagrany przeze mnie film ? Nie będzie żadnych problemów ??

Sych-----
Początkujący

Jeśli nagrasz w kompatybilnym formacie, jaki odtworzy odtwarzacz, to nie ma problemu. Najpopularniejszy format to avchd. Większość odtwarzaczy blu ray czyta go. Nawet telewizory po usb.

nocny01
Początkujący

No właśnie tutaj jest problem z USB, bo jak podłączam bezpośrednio pendrive do USB film w 3D to jesli wchodze w menu 3D to nie moge ustawić opcji obraz przy obrazie, tylko jest symulowany efekt ;/ I tutaj jest ten ból, że trzeba inny sprzęt dokupić. Ostatnio widziałem dobre rozwiązanie, zamiast blu-raya: WD TV HD Media Player. Z tego co widziałem to się bardzo dobrze sprawdza.

Sych-----
Początkujący

To chodzi o nagrywanie 3d. Po usb dało się puścić materiał 3d. Były jakieś pokazowe materiały w tym formacie. Nie wiem czy nagrywarka bedzie odtwarzała takie coś. Płyty niby takie same. Oprogramowaniem może da się nadrobić.

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

płyta to jest płyta a nie tam jakieś nagrywanie na USB'ka :c20

nocny01
Początkujący

A nie lepiej jest kupić PlayStation 3 i do tego jakieś kolumny dokupić ? Czy zmieściłbym się do 1800 ? I jak to wyglądałoby jeśli chodzi o podłączenie ??