anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dobry sprzęt

nocny01
Początkujący

Dobry sprzęt

Witam. Mam tv HX800 w 3D i chciałbym do niego kupić kino domowe. Chciałem kupić takie kino, aby było w technologii 3D i miało możliwość otwierania plików .mkv . Z tego co widziałem to, żaden produkt Sony nie ma mozliwości otwierania .mkv i nie wiem co mam robić, bo o wiele wygodniej jest wgrać na pendrive czy przenośny dysk film i później go odtworzyć. A więc jakie kino byłoby dobre (do 2 tys.) i czy może są jakieś inne sposoby aby oglądać filmy mkv. ? Proszę o poradę :)

12 ODPOW. 12
tomdm-----
Początkujący

Sama nowa Konsola PS3 to dziś koszt między 1000-1500 zł w zależności od wersji i wyposażenia
:smileyarrow: http://www.ceneo.pl/Konsole_do_gier;004+ssony~~Mplaystation~~M3;017Sony_PlayStation_3_P1-82285.htm
ale odtwarzasz w 3D gry i filmy (dzięki aktualizacji softu konsoli) - niech dopowiedzą znawcy tematu PS3 czy z pendriva czy tylko z płyt BD lub BD-RW (nie mam PS3 więc 100% pewności nie mam)
do tego kabel HDMI masz w komplecie przy PS3 i to łączysz bezpośrednio z Twoją Bravią.

Żeby osiągnąć efekt kina musisz zaopatrzyć się dodatkowo w:
:smileyarrow: albo zestaw kina 3D z głośnikami, do którego wepniesz konsolę i następnym kablem HDMI podepniesz to do swojego TV,
:smileyarrow: albo osobny amplituner 3D (seria STR-DH, DN lub ES) + zestaw głośników 5.1/7.1 - tu również wepniesz konsolę i następnym kablem HDMI podepniesz to do TV.

Oba rozwiązania możliwe, ale nie za kwotę 1800 zł razem z kosztem konsoli.

Podejdź do najbliższego Salonu Sony i poproś o prezentację takich rozwiązań, zobaczysz, usłyszysz, będziesz wiedział czy i które rozwiązanie spełni Twoje oczekiwania.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Standardowo do konsoli nie jest dodawany kabel HDMI :flushed: Zdarzają się takie zestawy, ale nie jest to norma.

Do konsoli można dokupić taki głośnik PS3 Sound Bar ok. 800zł - gra zdecydowanie lepiej niż głośniki TV.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Gdybym miał wybierać pomiędzy konsolą PS3 a kinem domowym, czy ampliunerem plus Blu ray w podobnej cenie - raczej zrezygnowałbym z PS3. Jako konsola do gier OK. Jako odtwarzacz preferuję osobne urządzenie które jest przeznaczone do tego. A nie takie w którym odtwarzanie filmów jest jego dodatkową funkcją.