anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dzwiek z wiezy nie dziala z telewizorem, ale z PS3 ok.

profile.country.pl_PL.title
like8484
Początkujący

Dzwiek z wiezy nie dziala z telewizorem, ale z PS3 ok.

Witajcie,

mam zestaw telewizyjno (55kdl4500)- dzwiekowo (HTis100) - konsolowy (PS3). Od jakiegos czasu telewizorr nie lapie mi dzwieku z wiezy - wczesniej zaczelo przerywac i wtedy dotykalem kabelkow i znowu lapal, a teraz juz w ogole. PS3 dziala wysmienicie, a z tym telewizorem cos nie tak. Co sie moglo stac? I jak to naprawic?
Czy w ogole znacie jakiegos serwistanta, ktory moze ewentualnie przyjsc do mnie do domu i to wszystko ustawic?
Pozdrawiam,
Mateusz

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj. A jakimi kablami masz wszystko ze sobą podłączone? Jeśli przerywało na kablu, to może on jest uszkodzony. Ewentualnie port w który wchodził.

like8484 napisał(a):

i wtedy dotykalem kabelkow i znowu lapal, a teraz juz w ogole.


Których i w jakim miejscu?

profile.country.pl_PL.title
like8484
Początkujący

Witam,
dzieki za odpowiedz. Dotykalem tych wszystkich kabelkow (na zasadzie delikatnego poruszania, wtedy lapalo dzwiek - dzis juz nic), jakie widac na zdjeciu zestawu audio. TV nie dziala, ale dziala PS3.
Pozdrawiam,
Mateusz

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

I sprawdzałeś na innym kablu? Działa?

profile.country.pl_PL.title
like8484
Początkujący

Sprawdzalem na innym kablu, niestety nie dziala. Podlaczylem HDMI inny. Moze chodzi o optyczny albo po prostu o ustawienia tv, w ktorych sie cos namieszalo. Napiszcie mi prosze tu albo na priva, kto z Warszawy moglby do mnie przyjechac i zrobic tak, by dzialalo - ktos kto bedzie wiedzial, o co chodzi. Dzieki!

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Nie znam serwisanta z Warszawy który mógłby przyjechać... Możesz sprawę zgłosić na serwis Sony, ale najpierw proponuję wszystko od początku. Napisz dokładnie co do czego i jakim kablem masz podłączone (np. PS3 -> kabel HDMI -> kino). Może obejdzie się bez serwisu.

like8484 napisał(a):

(55kdl4500)-


Brakuje jeszcze jednego oznaczenia, literki. Kod telewizora powinien wyglądać mniej więcej tak: KDL-55W4500.