anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-52LX900 jakie kino domowe

fotozen
Początkujący

KDL-52LX900 jakie kino domowe

Witam,

Bardzo proszę o pomoc w doborze kina domowego do KDL-52LX900.
Zestaw z blue ray, zgodny z 3D, 5.1. Kino będzie grało w pokoju o pow. 40m2.
Koniecznie tylne głośniki bezprzewodowe.
Głośniki przednie wysokie.
Na chwilę obecną zastanawiałem się nad modelami BDV-E970W, BDV-E870 oraz BDV-IZ1000W.
Wiem, że wachlarz cenowy jest zróżnicowany ale rozstrzał ten spowodowany jest tym, że sięna tym zupełnie nie znam. Nie chciałbym popełnić błędu wydając za mało lub za dużo pieniędzy i w jakiś sposób być ze swojego wyboru niezadowolonym.
Zwracam się do Was o pomoc.

Pozdrawiam,
Tomek

7 ODPOW. 7
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,
52LX900 - świetny telewizorek :thumbsup: Oglądałeś już jakieś materiały 3D? Jak wrażenia?
Co do kina, napisz jeszcze jakie urządzenia masz i chcesz podłączyć, czy kino bardziej do filmów, czy do muzyki. Pokój ma powierzchnię 40mkw, ale głośniki mają być rozstawione po obrzeżach, czy gdzieś w okolicach telewizora/kanapy?

profile.country.pl_PL.title
minnor666
Początkujący

Ja kupiłem BDV-E970W, a później KDL 60LX900, sprawuje się w komplecie rewelacyjnie.
Nie wiem tylko czy odtworzy filmy w 3D (już zamówiłem) bez problemu czy trzeba coś uaktualnić w oprogramowaniu

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Możesz sprawdzić jaką wersję oprogramowania masz w kinie?
Jeżeli masz M04.R.735 to jest to najnowsza wersja, jeżeli inne to dobrze będzie zaktualizować.

profile.country.pl_PL.title
minnor666
Początkujący

sadam napisał(a):

Możesz sprawdzić jaką wersję oprogramowania masz w kinie?
Jeżeli masz M04.R.735 to jest to najnowsza wersja, jeżeli inne to dobrze będzie zaktualizować.


Hmmm tylko nie wiem gdzie to sprawdzić i jak to zrobic :smileyredface:

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Wchodzisz w menu kina, przechodzisz w lewo do "Konfiguracji", następnie "Nastawienia systemu" i "Informacja o systemie". W pierwszej linijce masz podaną wersję softu.

A TUTAJ możesz znaleźć najnowsze wersje softu.

profile.country.pl_PL.title
minnor666
Początkujący

sadam napisał(a):

Wchodzisz w menu kina, przechodzisz w lewo do "Konfiguracji", następnie "Nastawienia systemu" i "Informacja o systemie". W pierwszej linijce masz podaną wersję softu.

A TUTAJ możesz znaleźć najnowsze wersje softu.


Wszystko zrobione, zestaw wymagał aktualizacji.
pierwsze próby oglądania filmu nagranego w 3D...REWELACJA

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

Ja co prawda jestem posiadaczem amplitunera i odtwarzacza SONY klasy ES ale i tez mam w drugim pokoju zestaw typu wszystko w jednym i powiem tak te zestawy sa bardzo dobre dla kona domowego w 100% natomiast jezeli chodzi o muzyke daje im 60% wiadomo to ma byc kino a nie zestaw muzyczny :) ja polecam ten ostatni zestaw boi tez takowy posiadam i wrazenia kinowe sa super nawet nie gorsze od tego zestawu ES co tazke posiadam no moze troche przesadzilem wiadomo ES gra jak w prawdziwym kinie :P