anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jaki model kina do KDL40W5500

Tomski1976
Początkujący

Jaki model kina do KDL40W5500

Witam,

Zamierzam zakupic tv model KDL-40W5500.
Szukam od razu zestawu kina domowego, który fajnie by współgrał z tym modelem.
Wymogiem jest aby tylne głośniki był bezprzewodowe. Myślałem o modelu DAV-DZ860, proszę o rady i opinie. Moze inny model ? Moze model calkiem innej firmy ?

Kino głownie bedzie uzywane do ogladania filmów oraz tv przez kino. Muza raczej rzadziej.

4 ODPOW. 4
digo-----
Początkujący

Witam

Rozumiem, że planujesz zakup zintegrowanego kina domowego do KDL-40W5500, to świetny telewizor, więc mam małą sugestię, aby w pełni wykorzystać możliwości tego telewizora. Otóż rozważyłbym zakup zintegrowanego kina domowego z odtwarzaczem Blu-ray np. BDV-E800W z funkcją interpolacji sygnału z płyt DVD, zestaw ten posiada również tylne głośniki bezprzewodowe, które są u Ciebie wymogiem.

Tomski1976
Początkujący

Widzę że ten model jest dość kosztowną opcją - ceny wahają się od 4000PLN wzwyż. Zauważyłem też na stronie Sony ze sprzedaż modelu DAV-DZ860W została już zakończona i może on już być niedostępny u lokalnych dealerów.

Czy jest jakis zastępczy model dla DAV-DZ860W ?

digo-----
Początkujący

Tomski1976 napisał(a):

Widzę że ten model jest dość kosztowną opcją - ceny wahają się od 4000PLN wzwyż. Zauważyłem też na stronie Sony ze sprzedaż modelu DAV-DZ860W została już zakończona i może on już być niedostępny u lokalnych dealerów.


Zgadza się, ten zstaw jest droższy, ale godny uwagi i warty dla swojej ceny. Jeśli chodzi o DAV-DZ860W, to masz racje może być już niedostępny.

Tomski1976 napisał(a):

Czy jest jakis zastępczy model dla DAV-DZ860W ?


Przykładowo model DAV-DZ880W .

profile.country.pl_PL.title
zajac-----
Początkujący

To ja się podłącze pod ten temat. Ten sam TV, ale bez wymogu bezprzewodowych głośników.
Chodzi o odczyt płyt DVD + bluray. Cena max 3 tys - co byś polecił?