anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kino BDV-E2100

112stress
Nowicjusz

Kino BDV-E2100

Witam.

 

Kupiłem TV Sony Bravia 50 cali i kino domowe BDV-E2100 i do tego dwa 4 metrowe kable HDMI jakieś tam z allegro.

Niby miedź OFC i bla bla bla.


Ale problem polega na tym, że jak odtwarzam przez bluetooth lub pendrive muzyke, to gra tak głośno że az miło.

Jednak jak przełączam dźwięk z UPC z kablówki na kino domowe, i daję na maksa w UPC i na maksa w kinie domowym i TV, (bo dźwięk (głośność) jest zsynchronizowane) to szału ni ma...:/

Powiedzieli mi żeby taka funkcję wyłączyć, jak optymalizacja dźwięku. Jednak jest taka opcja niedostępna.

I stwierdzili że kabel jest kijowy. Więc chciałbym zapytać co i jak to widzą technicy z Sony.......

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
andrzej198902
Poszukiwacz

Hmm a nie prościej po prostu wylączyć sterowanie przez HDMI?? i osobno miec głośnośc z TV i Kina?? czy ta opcja jest nieaktywna??

profile.country.pl_PL.title
andrzej198902
Poszukiwacz

Zainteresowałem sie tematem ponieważ w zeszłym tygodniu zakupiłem zestaw BDV E6100 jest on taki sam jak Twój tylko z 4 duzymi kolumnami :wink: i równiez mam podpięty dekoder z UPC i wszystko działa łąnie i pięknie bez problemów a kable HDMI nie są jakieś super, raczej najzwyklejsze :slight_smile: Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
andrzej198902
Poszukiwacz

A kabel optyczny podpiąłeś??

profile.country.pl_PL.title
andrzej198902
Poszukiwacz

Aaa jeszcze jedno :slight_smile: nie wiem czy dobrze rozumiem ale podpinałeś Dekoder UPC prosto do kina?? Powiniene podłaczyć dekoder tylko do TV przez kabel HDMI a TV z kinem podłaczone przez kabel Optyczny i HDMI chyba, zę już to zrobiłęś:) Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

profile.country.pl_PL.title
andrzej198902
Poszukiwacz

Racja, nie zauważyłem tego małego kółeczka w którym znajduje się możliwośc edycji. Bede pamietał na przyszłośc. Pozdrawiam