anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pomoc w kupnie kina bardzo proszę.

majkelpiotr
Początkujący

Pomoc w kupnie kina bardzo proszę.

Witam przymierzam się do kupna kina domowego i mam burzę mózgu co wybrać może wy mi pomożecie.Rozważam model HT-SF100 lub HT-SF360 lub DAV-DZ780 lub DAV-DZ880 te cztery modele biorę pod uwagę wiem że dwa pierwsze same wzmacniacze chcę podłączyć pod dvd philips. może ktoś coś poradzi?? Jeszcze jedno pytanko jak podłączę laptopa z bluray kablem hdmi do telewizora a do kina czincze czy będzie dźwięk 5.1 Dzięki za pomoc czekam na jakieś informacje.Jeszcze dodam sprzęt ma być do muzyki i do filmów nie spodziewam się ogromnej rewelacji ale też nie chce lipy. pokój ma około 20m2.

16 ODPOW. 16
Badek-----
Początkujący

Tak zainteresowany. Myśle że pod koniec miesiąca kino będzie w moim posiadaniu.

majkelpiotr
Początkujący

Bardzo fajna sprawa to jest godne uwagi a powiezdz model 970 różni się tylko głośnikami i ceną??

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Na pewno głośniki i cena. Do tego różnią się niektórymi funkcjami. Model E970W jest bardziej rozbudowany (Bravia Sync, zintegrowana technologia S-AIR).
Z drugiej strony różnica w cenie nie jest taka duża.

majkelpiotr
Początkujący

Dobra podpowiedź myślę że w przeciągu paru dni nabędę ten produkt czy coś dodatkowo nabyć co może być przydatne żeby nie jeździć 3 razy??

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Do sieci WiFi potrzebujesz takiego adaptera:
http://www.sony.pl/product/tpa-other-tv ... /uwa-br100" target="_blank

Do podłączenia telewizora kabel HDMI.
Jeśli telewizor ma wyjście optyczne, to jeszcze kabel optyczny. Będziesz mógł słuchać audycji z LCD na kinie.
Router WiFi.
Jakiś dobry film na Blu ray, do wypróbowania kina :D Świetny dźwięk jest w serialu "Kompania Braci" - jeśli interesuje Cię taka tematyka.

majkelpiotr
Początkujący

Dzięki za dobrą radę a kablem optycznym jak podłączę tv i kino to też będzie ok??

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Jeśli kino ma wyjście optyczne, to oczywiście. Jeden z najpopularniejszych sposobów podłączenia kina i telewizora. W nowych kinach i LCD są zastosowane porty HDMI z ARC - sygnał idzie w obie strony i wystarczy podłączenie jednym kablem HDMI :D