anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

powazny problem!

majkel87-----
Początkujący

powazny problem!

witam jestem posiadaczem kina domowego sony DAV-DZ280
problem polega na tym ze chcialem sobie podlaczyc glosniki pod sufitem w duzym pokoju w kazdym rogu.jednak zbyt krotkie kable byly zalaczone od sony najdluszy tylni 5 m i udalo mi sie 3 glosniki podlaczyc pozostale dwa niestety musialem dokupic kable 10 metrow oraz przedluzyc ze starych kabli i zrobic jeden lecz jednak ku mojej niespodziance w tych zestawach sa tak jakby wtyki (zlaczki do lutowania takie srebrne )potrzebne nowe zeby nowy kabel podlaczyc ( zalutowac ) i wlozyc do kolorowych wtyczek orginalnych z sony z tego co sie dowiedzialem moge kupic to jednak bedzie to mnie kosztowalo z jakies 160 zl ze sklepu sony macie jakas alternatywe ??
wie ktos jak sie nazywaja oryginalnie takie zlaczki srebrne bo nie umiem na zadnym allegro znalezc dzieki za pomoc

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,
a nie możesz przeciąć oryginalnego kabla, dolutować odpowiednio długi nowy kabel? Najtańsze i najszybsze rozwiązanie.
Co do końcówek to nie słyszałem o zamiennikach, ani ich cenie. Możesz skontaktować się ze sklepami Centrum Sony lub infolinią - oni powinni mieć możliwości załatwienia tych końcówek.

majkel87-----
Początkujący

no moglem moglem ale myslalem ze takie koncowki sa uniwersalne i tanie bo to kawalek metaliku i nie powinno kosztowac wiecej niz 2 zlote wiec myslalem ze to by bylo tansze i sprawniejsze rozwiazanie jednak dowiedzialem sie ze sony produkuje swoje i ciezko dostac jedynie chyba ze sklepow sony.. albo na ebay.ie tylko ze nie umie znalezc bo nie znam odpowiedniej nazwy tyc koncowek wiec jakby ktos wiedzial moze juz kupowal bylbym wdzieczny dzieki..

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

majkel87 napisał(a):

no moglem moglem ale myslalem ze takie koncowki sa uniwersalne i tanie bo to kawalek metaliku i nie powinno kosztowac wiecej niz 2 zlote wiec myslalem ze to by bylo tansze i sprawniejsze rozwiazanie jednak dowiedzialem sie ze sony produkuje swoje i ciezko dostac jedynie chyba ze sklepow sony.. albo na ebay.ie tylko ze nie umie znalezc bo nie znam odpowiedniej nazwy tyc koncowek wiec jakby ktos wiedzial moze juz kupowal bylbym wdzieczny dzieki..


Masz możliwość wstawienia zdjęcia tej końcówki?

majkel87-----
Początkujący

to wlasnie zdjecie tych koncowek z przodu i z tylu troche slabo widac robilem ja aparatem z telefonu wlasnie i one wchodza do glownej koncowki ktora zaraz wzuce..

majkel87-----
Początkujący

i tak oto te koncowki wchodza do tej wtyczki wdac takie klipsy maja specjalne hehe zna ktos nazwe tych konowek ? dzieki wielkie..