anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

proszę o pomoc w wyborze audio

ficant
Początkujący

proszę o pomoc w wyborze audio

Witam,
chciałem prosić o poradę w doborze kina domowego, otóż jestem posiadaczem TV sony KDL-40EX710. Wymiary pomieszczenia to około 18m2. Kino będzie wykorzystywane głównie będzie do oglądania filmów (chodzi mi o uzyskanie jak najlepszego dźwięku efektów) i okazjonalnie do słuchania muzyki (głównie alternatywny rock). Ważne są dla mnie walory estetyczne i zaciekawiło mnie kino BDV-L800 jednak nie jestem pewien czy z kombinacji 2+1, będę wstanie uzyskać interesujący mnie efekt. Kwota jaka chciałbym przeznaczyć to kolo 3000-3500zł.

Pozdrawiam
Maciej

6 ODPOW. 6
edzia------
Początkujący

Wymieniony przez ciebie model to nowość. Z tego co mi wiadomo sony przygotowało właśnie trzy nowe 2.1-kanałowe zestawy kina domowego: - BDV-EF200; - BDV-L600 i wspomniany już BDV-L800. Jeśli ważne są dla ciebie walory estetyczne to powinien ucieszyć cię fakt, że odtwarzacz będziesz mógł umieścić nie tylko poziomo czy pionowo, ale również zawiesić na ścianie.

profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

Można doradzić tylko jedno.
Weź z sobą swoją ulubioną płytę,idź do salonu (prawdziwego)hi-fi,można się wcześniej umówić i po prostu posłuchaj jak TO gra-w pokoju odsłuchowym.
Zabierz z sobą kobietę.
Sam kiedyś byłem zaskoczony jak ogromne są różnice w brzmieniu-a nie jestem przecież jakimś audiofilemonem.
Fakt.Zapłaciłem troszkę więcej niż planowałem,lecz jestem zadowolony.
Na pierwszy ogień poszedł zestaw za 16000,ale tylko po to abym wiedział jak TO powinno brzmieć,dalej już szukałem czegoś podobnego,lecz tańszego.
Sprzęt który w (chyba sponsorowanych) testach zbierał wysokie oceny-w próbie odsłuchowej...poległ.
Kupiłem coś czego nawet nie brałem pod uwagę.
;)

MARIUSZEK32
Początkujący

Słuszna rada, wyprawa do sklepu i odsłuch mogą być tu decydujące. Być może się powtarzam, ale każdy ma inne ucho i i przede wszystkim inne oczekiwania wobec sprzętu. Nie sugeruj się suchymi opiniami, tylko posłuchaj jak sprzęt sprawdza się w praktyce.

profile.country.pl_PL.title
vqqq-----
Początkujący

Kiedy będą w sprzedaży nowe modele kina domowego 2.1 - BDV-EF200, BDV-L600 i BDV-L800?

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Na dzień dzisiejszy magazyn pokazuje, że dostępność modeli
BDV-L600 to czerwiec a BDV-L800 to wrzesień.
Jak nie będzie żadnej obsuwy.

profile.country.pl_PL.title
vqqq-----
Początkujący

Model BDV-L800/L800M dopiero w listopadzie (oficjalna informacja z Biura Obsługi Klienta SONY).