anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony HT-AS5

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Sony HT-AS5

Witam!
Jestem zainteresowany zestawem Sony HT-AS5. Chciałbym do niego podłączyć konsole PS3 i telewizor Sony Bravia KDL-32T2800. Czy ten zestaw będzie dobrze ze sobą współpracować, a może polecacie jakiś inny? Mam do wydania około 1000zł.

12 ODPOW. 12
MARIUSZEK32
Początkujący

HT-AS5 to będzie bardzo dobry zakup. Zestaw składający się z pięciu głośników przednich oraz subwoofera na pewno zapewni kinowe brzmienie. Śmiało możesz się na niego decydować według mnie.

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Do kina domowego jest to zestaw wystarczający. Dla muzyki część osób może powiedzieć, że to za mało. Możesz napisać jak chcesz to ustawić w pomieszczeniu, jakie jest ono duże, jak sprzęt będzie wykorzystywany a wtedy ktoś na pewno napisze coś więcej i udzieli celniejszych wskazówek;)

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Głównie chciałbym wykorzystać zestaw do oglądania koncertów i grania na konsoli PS3. Pomieszczenie w którym chciałbym używać kina jest dość małe.

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Dla większości osób powinien to być zestaw wystarczający. Jeśli masz wątpliwości to możesz poczekać na opinię kogoś innego oraz sprawdzić ten zestaw w praktyce w dobrym sklepie z RTV.

MARIUSZEK32
Początkujący

Sprawdzić jak sprzęt sobie radzi w praktyce to podstawa przez zakupem. Jeśli więc jeszcze nie miałeś okazji to biegnij do jednego z salonów sony centre i się przekonaj.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

W tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego. Masz zintegrowany wzmacniacz - zestaw gotowy do podłączenia pod telewizor. Nie będziesz miał dźwięku jak z droższych głośników, jednak barwa, rozpiętość tonalna jest na dobrym poziomie. Atutem tego zestawu jest brak odtwarzacza Blu-ray, czy DVD. Oznacza to niższą cenę, a większą jakość skierowaną na dźwięk. Pełną specyfikację masz w linku poniżej:
http://www.sony.pl/product/hcs-home-cinema-speaker/ht-as5

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

W zeszłym roku z powodów finansowych nie udało mi się zakupić tego zestawu. Przymierzam się do nie go w tym roku i ku mojemu zdziwieniu nie ma go w sklepach internetowych. W zwykłych sieciówkach, na pytanie o ten sprzęt robią wielkie oczy i patrzą na mnie jak na wariata.
Czy wycofano już sprzedaż Sony HT-AS5? Jest jakiś następca lub podobny zestaw?

spolDon1fhkbr
Początkujący

Nie ma i raczej nie będzie. Sprzęt się słabo sprzedawał.

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Znajdę coś podobnego do HT-AS5? tzn. potrzebuję kina domowego (najlepiej bez DVD i Blu-ray), pokój jest mały ok. 18m2, nie chciałbym przeznaczyć więcej niż 1000zł.