anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony HT-AS5

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Sony HT-AS5

Witam!
Jestem zainteresowany zestawem Sony HT-AS5. Chciałbym do niego podłączyć konsole PS3 i telewizor Sony Bravia KDL-32T2800. Czy ten zestaw będzie dobrze ze sobą współpracować, a może polecacie jakiś inny? Mam do wydania około 1000zł.

12 ODPOW. 12
spolDon1fhkbr
Początkujący

destin6 napisał(a):

Znajdę coś podobnego do HT-AS5? tzn. potrzebuję kina domowego (najlepiej bez DVD i Blu-ray), pokój jest mały ok. 18m2, nie chciałbym przeznaczyć więcej niż 1000zł.



To kup sobie porządne głośniki komputerowe....

Te kina bez odtwarzacz to był niewypał i tak długo próbowali to sprzedać (były wcześniej IS itd). Nie sądzę, żeby coś takiego wypuścili. BDV-y się dobrze sprzedają, a ceny nie są wygórowane.

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Don napisał(a):

destin6 napisał(a):

Znajdę coś podobnego do HT-AS5? tzn. potrzebuję kina domowego (najlepiej bez DVD i Blu-ray), pokój jest mały ok. 18m2, nie chciałbym przeznaczyć więcej niż 1000zł.



To kup sobie porządne głośniki komputerowe....

Te kina bez odtwarzacz to był niewypał i tak długo próbowali to sprzedać (były wcześniej IS itd). Nie sądzę, żeby coś takiego wypuścili. BDV-y się dobrze sprzedają, a ceny nie są wygórowane.


Chyba tak zrobię. Dzięki za pomoc.

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Ja posiadam BDV-E280.Do filmów i jak piszesz do PS3 wystarczający,lecz do muzyki już nie jest tak różowo,przez brak wysokich tonów.Nie wiem jak modele wyższe,ale różnica między E280,a E380 to 250 zł w cenie.Ogólnie ceny zestawów BDV są konkurecyjne.