anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Udostępnianie zasobów

matulik
Początkujący

Udostępnianie zasobów

Witam.
Posiadam kino domowe BDV E870 i chce udostępnić zasoby mojego komputera, by móc je oglądać w kinie domowym.

Robię to przez Windows Media Player. Wszystkie filmy, zapisane przy użyciu kodaka divx działają bez zarzutu. Jednakże mam problem z filmami HD z rozszerzeniem *.mkv.

Film dodał się do biblioteki WMP, jedankże jego długość pokazywana jest na 0 minut. Da się go uruchomić przez WMP, jednak nie można przewijać.

W kinie domowym wogóle nie pokazuje się owy film, a próba wejścia do katalogu kończy się informacją o braku odtwarzalnego pliku w katalogu.

Jak więc mogę udostępnić film mkv do kina domowego?

6 ODPOW. 6
matulik
Początkujący

Udało mi się znaleźć inny server mediów (TVMobili), lecz dalej nie wyświetla mi plików mkv.

Podczas wejścia w katalog z filmem dalej wyświetla się komunikat, że brak odtwarzalnego pliku w katalogu.

Jak sobie z tym poradzić?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj, proponuję zapoznać się z tym programem. Sposób konfiguracji jest analogiczny co jak w kinie. Jeśli będziesz miał pytania, pisz.
Link do wątku:
viewtopic.php?f=230&t=7167

profile.country.pl_PL.title
don_Q-----
Początkujący

Witam,

ja mam jedno pytanko offtopic.

Czy orientujesz się może czy istnieje możliwość podłączenia wysokich kolumn z tyłu
jako surround tylne?

tomdm-----
Początkujący

Czy orientujesz się może czy istnieje możliwość podłączenia wysokich kolumn z tyłu jako surround tylne?


Sprawdź w instrukcji jakie kolumny możesz podłączać - o jakiej impedancji 4 i 8 Ohm czy tylko 4, nie wiem.
W amplitunerach Sony (osobne klocki) można podłączać duże, ale nie we wszystkich modelach, ale też trzeba wiedzieć o jakiej impedancji ma się kolumny.
Poniżej przykład konfiguracji kolumn w amplitunerze ES przy pomocy GUI.
DSC06531.jpg

profile.country.pl_PL.title
ghotan
Początkujący

BDV E870 - potwierdzam mkv nie można otworzyć, nie wiem w jaki sposób uzyskać dzwięk DTS z mkv moim zdaniem sie nie da i do tego nie wyświetla napisów txt ani srt jeżeli jest inaczej proszę o wskazówki

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Kino to nie odtwarza plików .mkv po USB - co nie jest tajemnicą i jest to podane w każdej specyfikacji tego produktu. To samo pytanie zadałeś w innym wątku w którym odpowiedziałem Ci. Proszę nie dublować pytań, robi się przez to bałagan. Kontynuacja jest tutaj:
viewtopic.php?f=13&t=7260&p=166513#p166513
Pozdrawiam,
Zimny.