anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wybór kina pod określone warunki - BDV-E870, E370 ...

ciambor
Początkujący

Wybór kina pod określone warunki - BDV-E870, E370 ...

Witam jako że to pierwszy post na forum :c37
Przymierzam się do zakupu tego zestawu, ale nurtuje mnie jeszcze kilka pytań:
- jakie są wymiary podstawki tych wysokich przednich kolumn - oraz jaka jest wysokość tych kolumn?
- wymiar subwoofera?
- czy jest możliwość zawieszenia tych małych tylnych głośników na ścianie?

Po lekturze forum stwierdziłem że ten zestaw będzie najbardziej odpowiedni do mojego pokoju i TV 32EX500 :)

pozdrawiam

Edytowano 01.03.2011
Sprecyzowałem tytuł tematu.
Zimny.

15 ODPOW. 15
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Wymiar podstawki:25cmx25cm,wysokość kolumny 121cm.
Subwoofer:26x26cm wysokość 32cm.
Zarówno tył jak i przód można powiesić. Przód można rozkręcić i mają wtedy 61cm.

ciambor
Początkujący

dzięki!

Przy okazji zapytam czy jest jakiś inny podobny zestaw do E870 w podobnej cenie?

magda.25
Początkujący

ciambor napisał(a):

Przy okazji zapytam czy jest jakiś inny podobny zestaw do E870 w podobnej cenie?

A co powiesz na BDV-E370? Podobno pod względem możliwości są to praktycznie identyczne modele z tym, że wyniesie cię trochę taniej niż wymieniony przez ciebie zestaw w tytule.

ciambor
Początkujący

Fajne kino niestety nie mam jak go ustawić, do mojej sytuacji w pokoju potrzebuję dwóch przednich kolumn na słupkach.
Jeszcze myślę nad czymś takim: http://www.mixelectronics.pl/sony-htp-bd3570,34850 - przednie kolumny wydają się być "zgrabne" i może uda mi się upchnąć ten zestaw w moim pokoju.
Innym rozwiązaniem nad jakim się zastanawiam to teraz kupić zestaw 2.0. amplituner + odtwarzacz+ dwie przednie kolumny (nie przytłaczające swą wielkością) z możliwością rozbudowania za jakiś czas tego zestawu do 5.1.

ciambor
Początkujący

Sory za drugi post z rzędu ale mam pytanie czy ten zestaw BDV-E870 czyta pliki MP3? Nie mogę znaleść jednoznacznej odpowiedzi..

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

ciambor napisał(a):

Sory za drugi post z rzędu ale mam pytanie czy ten zestaw BDV-E870 czyta pliki MP3? Nie mogę znaleść jednoznacznej odpowiedzi..


Sam podałeś link, gdzie jest odpowiedź, wystarczy kliknąć w zakładkę Dane Techniczne :c91

Rodzaj odtwarzanych płyt BD-R, BD-ROM, BD-RE, DVD-Video, Audio CD, DVD-R, DVD-RW, DVD-RW VR, DVD+R, DVD+RW, CD-R, CD-RW, SACD, MPEG-4, MPEG4 AAC, WMA, WMV, WAV, JPEG, MP3, DivX HD

ciambor
Początkujący

Podałem link do zestawu SONY HTP-BD3570, a pytam o MP3 w zestawie BDV-E870

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

ciambor napisał(a):

Podałem link do zestawu SONY HTP-BD3570, a pytam o MP3 w zestawie BDV-E870


Tak na logikę...nawet telefony komórkowe czytają format mp3....

Ale proszę, za sony.pl
http://www.sony.pl/product/hch-systems- ... c/bdv-e870
- Port USB – łatwe odtwarzanie na dużym ekranie muzyki i filmów z odtwarzacza mp3

- Korygowanie dźwięku z odtwarzacza przenośnego – poprawa jakości dźwięku ze skompresowanych plików muzycznych, takich jak mp3

+ Wycinek z Instrukcji Obsługi dostępnej na stronie sony.pl
http://img340.imageshack.us/img340/9406/72219963.jpg

ciambor
Początkujący

Dzięki

Wiem że teraz byle badziew ma możliwość odtwarzania mp3, ale mnie zdziwiło jej brak w opisie tego kina na stronie np. Vobisu: "Rodzaj odtwarzanych płyt BD-ROM, BD-ROM DL, BD-ROM SL, BD-R, BD-RE, BD-MV (BD-R wersja 2), BD-MV (BD-RE wersja 3), AVCHD, CD, CD-R/RW, SACD, DVD-R, DVD-RW, DVD-R DL, DVD+R, DVD+RW, DVD+R DL, JPEG, DivX "