anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja tabletu do 4.0.3 release5

profile.country.en_GB.title
Pshemkovski
Poszukiwacz

Aktualizacja tabletu do 4.0.3 release5

Witam , na stronie sony USA pojawiła się info o aktualizacji . Aplikacje i wygląd jak w xperii tablecie s. informacje tu:
esupport.sony.com/US/p/support-info.pl?info_id=1203

Wiadomo coś więcej o tej wersji w PL?
Podobno aparat ma mieć opcję oprócz Auto AF, C AF - na bieżąco ma ostrość ustawiać i moze być też dodana opcja zdjęcie przez dotyk.
Pozdrawiam

16 ODPOW. 16
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Czekam z niecierpliwością! bardzo dobra informacja :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
bart132
Poszukiwacz

http://vaioblog.pl/wp-content/uploads/2012/09/png64895.png

Więcej info tutaj:

Sony Tablet S – aktualizacja systemu i funkcje dodatkowe, znane z Xperia Tablet S

Już niebawem :)


JARAM SIE!

Zapraszam na VAIOBlog.pl
Michallll
Początkujący

Zapowiada się ciekawie... :D

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Pojawiły się jakieś nowe informacje na temat tej aktualizacji? Trochę sprawa ucichła, mam nadzieję, że nie na długo :)

profile.country.en_GB.title
Pshemkovski
Poszukiwacz

Ja też się nie mogę doczekać. Mam nadzieję że już niedługo będziemy mieli aktualizację. Na obcojęzycznym forum czytałem ze być może będzie na początek listopada. Użytkownicy zgłaszają że jest problem z usypianiem tabletu (tzn. jak się wygasi ekran i za jakiś czas chce się włączyć to tablet zachowuje się jakby był wyłączony - odpala się od nowa) możliwe że testują działanie systemu i stabilność. Mówi się też że jelly bean (4.1) planowany jest na styczeń 2013. Ciekawe czy tak samo będzie jak z ta aktualizacja ze u nas miesiąc albo 2 miesiące później.

profile.country.pl_PL.title
bart132
Poszukiwacz

Aktualizacja będzie w listopadzie, może maksymalnie w grudniu. Jeżelit ylko pojawi się w Europie to również i my dostaniemy, spokojnie :)

Co do JB to powiem tylko - nie wcześniej niż styczeń 2013.

Zapraszam na VAIOBlog.pl
profile.country.en_GB.title
Pshemkovski
Poszukiwacz

Pojawily sie nowe wieści o aktualizacji .Update  do r5 przewidywany  jest na 12 grudnia ( za około tydzień).  Informacje zaczerpniete z sony community com : http://community.sony.com/t5/Sony-Tablet-Operating-System/Update-4-0-3-release-5-for-other-countries...

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Oby tak było! Dzięki za informacje:smileycool:

profile.country.en_GB.title
Pshemkovski
Poszukiwacz

Jest juz aktualizacja :wink: