anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Demo play bdv-e880

Totek93
Poszukiwacz

Demo play bdv-e880

Jak w temacie. Po ponad dwóch latach bezproblemowego używania tego kina domowego, włączyła mi się ta funkcja. Nie wiem jak to wyłączyć, proszę o pomoc.

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Przedstawione poniżej procedury są tylko analogiczne do innych sprzętów Sony, nie odpowiadam za powstałe problemy.

Spróbuj jedną z poniższych opcji:

1. Włącz kino, odczekaj z 30 sekund. Nacisnij i przytrzymaj klawisz "Home" na pilocie przez 10 sekund.

2. Włącz kino, odczekaj z 30 sekund. Naciśnij i przytrzymaj klawisz kursora w górę na pilocie a następnie wciśnij klawisz włączania na panelu kina domowego.

3. Przywróć ustawienia fabryczne.

 

Pozdrawiam

Totek93
Poszukiwacz

Niestety, żadna z opcji nie działa. Przy resetowaniu ustawień na panelu przednim wyświetla się już na samiutkim początku komunikat: Demo on

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Musi być rozwiązanie Twojego problemu.

Spróbuj innych opcji:

1. Kiedy demo się wyświetla przyciśnij "Play" and "Stop" naraz albo jeden po drugim.

2. Wyłącz kino odczekaj 30 sekund. Przyciśnij i przytrzymaj klawisz "Eject" i po 3 sekundach włącz kino klawiszem "Power".

3. Wyłącz kino odczekaj 30 sekund. Przyciśnij i przytrzymaj klawisz "Volume Up" i po 3 sekundach włącz kino klawiszem "Power".

 

Pozdrawiam



Totek93
Poszukiwacz

Dzięki za chęci, ale dalej nie pyka, jakbyś znał jeszcze jakieś sposoby, to będę wdzięczny, spróbować nie zawadzi :slight_smile:

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Skontaktowałem się z najbliższym sklepem Sony Centre w Poznaniu. I Pan poinformował mnie że trzeba przywrócić kino do ustawień fabrycznych (inicjalizacja systemu). Po przywróceniu ustawień fabrycznych system podobno pozwala na wybranie czy tryb demo czy nie.

Totek93
Poszukiwacz

kiedy przywracam ustawienia fabryczne, na panelu przednim wyświetla mi się: reseting, później: demo on, później na telewizorze wyświetla się ekran powitalny i menu szybkiej konfiguracji. Nie mam możliwości wyboru. W tym krótkim czasie kiedy pojawia mi się na panelu przednim demo on, próbowałem używać różnych klawiszy (góra,dół,prawo,lewo) nic nie pomogło. Wielkie dzięki djrychu za zainteresowanie i zaangażowanie. Jak będę wybierał się do większego miasta to chyba po prostu zabiorę kino do sony center.
Totek93
Poszukiwacz

dalej nic nie rozkminiłem, ktoś ma jeszcze jakieś wskazówki ?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert
Totek93
Poszukiwacz

Witam zna ktoś sposób?

dalej problem nie rozwiązany