anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kino domowe BDV-E880

profile.country.pl_PL.title
danek25
Początkujący

Kino domowe BDV-E880

Witam !Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Sony BDV-E880. Ale mam problem z odczytem napisów. Nie czyta z USB ,ani jak nagrałem na płytę. Filmy odtwarza bez problemu,divix, avi, mkv, ale nie pokazuje napisów ? Proszę o pomoc czy ten model nie czyta napisów ?! Czy coś trzeba ustawić podczas odtwarzania. Wcześniej miałem samsunga czytał wszystko bez problemów. Co robić jak ustawić ?! Proszę o pomoc !!

9 ODPOW. 9
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Sprawdź czy nazwa pliku z napisami, jest zgodna z nazwą filmu.Podaj również format pliku w jakim są te napisy. Moim zdaniem dobrym pomysłem było, by wstawienie napisów bezpośrednio do filmu, na przykład używając tego programu - http://www.dobreprogramy.pl/AVI-ReComp,Program,Windows,12728.html

profile.country.pl_PL.title
danek25
Początkujący

Napisy są w tym samym folderze i ta sama nazwa ! Format srt. A jaki forma czyta BDV-E880 ?

profile.country.pl_PL.title
danek25
Początkujący

danek25 napisał(a):

Napisy są w tym samym folderze i ta sama nazwa ! Format srt. A jaki forma czyta BDV-E880 ?


. Próbowałem inne filmy, ale też lipa !!

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Nie znalazłem informacji o tym jaki format napisów czyta BDV-E880. Spróbuj pobrać napisy w formacie .txt. Jeśli to nie zadziała pozostanie, to co napisałem wyżej, czyli zintegrować napisy z filmem.

profile.country.pl_PL.title
danek25
Początkujący

Mylagos napisał(a):

Nie znalazłem informacji o tym jaki format napisów czyta BDV-E880. Spróbuj pobrać napisy w formacie .txt. Jeśli to nie zadziała pozostanie, to co napisałem wyżej, czyli zintegrować napisy z filmem.


Już próbowałem i nic ! Dziękuje za pomoc, może jeszcze ktoś wie jak ustawić te napisy ? Proszę pomóżcie !!

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,
W większości przypadków, jeśli kino czyta napisy, te znajdują się w folderze w którym jest film, mają taką samą nazwę co plik wideo, są w formacie .txt - wystarczy nacisnąć na pilocie przycisk od napisów:

http://img15.imageshack.us/img15/4306/napisyq.jpg

(znajduje się po lewej stronie, trzeci od dołu).

Na ekranie powinna pojawić się informacja o kodowaniu. Dla języka polskiego jest to CP1250.
Czy działa?

profile.country.pl_PL.title
nok-----
Nowicjusz

Miałem ten sam problem. Wspomniany przez Zimnego klawisz funkcyjny na pilocie załatwił sprawę. :)

kosmo44
Początkujący

Proszę o informację, jaki model pilota znajduje się w omawianym zestawie ?

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Jeden z zagranicznych oddziałów Sony podaje na swojej stronie, że powinien to być model RM-ADP058.