anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kino domowe za dobrą cenę

Wojtek_B27
Początkujący

kino domowe za dobrą cenę

Hej :c22 Rozglądałem się za kinem domowym do kwoty 3000 złotych. Wiem doskonale, że kino domowe to spory wydatek, dlatego zamierzam dobrze zastanowić się nad każdym elementem zestawu. Może podpowiecie na co należy zwrócić uwagę?

23 ODPOW. 23
Ravi-----
Początkujący

Myślisz bardziej nad złożeniem własnego zestawu czy wybraniem któregoś z gotowych? Jeśli tak to napisz z myślą o czym chcesz je kupić czy będzie to bardziej pod kątem słuchania muzyki czy też tylko do oglądania filmów?

Wojtek_B27
Początkujący

Ravi napisał(a):

Myślisz bardziej nad złożeniem własnego zestawu czy wybraniem któregoś z gotowych?

Sam już nie wiem... ale chyba jednak gotowy. Jeśli chodzi o przeznaczenie to rozdzielić to muszę na połowę, to znaczy 50% filmy a drugie 50% muzyka. Nie mieszkam w domu sam, dlatego pod uwagę muszę wziąć również upodobania reszty domowników.

r001-----
Początkujący

Wojtek_B27
Początkujący

Fajnie wreszcie jakieś konkretne modele, już zerkam co tam ciekawego polecasz.

r001-----
Początkujący

posiadam model niższy - bdv-f500 - tutaj opinia viewtopic.php?f=13&t=7242
bdv-f500 i f700 różnią się głośnikami i funkcja podświetlenia diadą LED

Wojtek_B27
Początkujący

Wyglądają całkiem fajnie, szczególnie te smukłe kolumny mi się spodobały. A co z plusami i minusami BDV-F700? Lepiej go kupić czy ten niższy model?

r001-----
Początkujący

F700 będzie miało 2 plusy więcej za :
- głośniki - są trochę silniejsze i na stylowych stojakach
- funkcje pulsującej diody która oświetla spód przedniej szyby zestawu, w rytm muzyki
+ 2 tryby pracy,
w F500 dioda tylko świeci - efekt naprawdę elegancki - można go zobaczyć tutaj - http://www.youtube.com/watch?v=XT9zCQE3GY4

i 1 minus dodatkowo:
- za cenę

Wojtek_B27
Początkujący

To teraz mam ciężki orzech do zgryzienia :c3 , silniejsze głośniki F700 są bardzo kuszące tym bardziej, że nagłośnienie jestem jednym z ważniejszych elementów kina domowego. Co byś zrobił na moim miejscu?

r001-----
Początkujący

Jak bym dysponował kasą to wybrałbym F700,
do F500 ciężko dopasować sensowne stojaki pod głośniki potrzebne do
ustawienia ich na wysokości twarzy, chyba że zestaw głośników będzie stał
na półce razem z telewizorem na odpowiedniej wysokości. Można ewentualnie
zmienić kąt nachylenia samych glośników w F500, ale glośniki na stojaku to
najlepsze rozwiązanie.

A co do dźwięku to zapewniam, że F500 gra naprawdę konkretnie, nie
sugerowałbym się tutaj, że F700 ma trochę silniejsze głośniki, tylko tym
że zestaw jest praktyczniejszy do rozłożenia w pokoju i posiada pulsujący LED :)

pozdrawiam