anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kino domowe za dobrą cenę

Wojtek_B27
Początkujący

kino domowe za dobrą cenę

Hej :c22 Rozglądałem się za kinem domowym do kwoty 3000 złotych. Wiem doskonale, że kino domowe to spory wydatek, dlatego zamierzam dobrze zastanowić się nad każdym elementem zestawu. Może podpowiecie na co należy zwrócić uwagę?

23 ODPOW. 23
Wojtek_B27
Początkujący

Dzięki, ale chyba jeszcze raz muszę to wszystko przemyśleć. Podjadę w sobotę do sc i się zobaczy. Póki co się z wami żegnam i odezwę się po weekendzie, bo teraz mam remont w domu a w związku z tym totalne zamieszanie.

beata_j1987
Początkujący

A co jeśli ktoś nie ma miejsca i możliwości na umieszczenie w domu zestawu z prawdziwego zdarzenia, nie chodzi mi tylko o wysoką cenę, ale i wymagania przestrzenne jeżeli chodzi o ustawienie sprzętu. Czy jest możliwość zakupu "minikina"?

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Można się zdecydować na coś takiego HT-CT350

Wojtek_B27
Początkujący

Jak dla mnie zbyt proste, ale rzeczywiście może to być świetna alternatywa dla szukających mini zestawów.

zapote
Początkujący

"Wizualizacja" panelu sterujacego jest cienka (moim zdaniem)... w tych zestawach 3.1

Wojtek_B27
Początkujący

zapote napisał(a):

"Wizualizacja" panelu sterujacego jest cienka (moim zdaniem)... w tych zestawach 3.1


A co w zamian polecasz? Wiadomo, że większe pomieszczenie oznacza automatycznie potrzebę zakupu mocniejszego i droższego sprzętu.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

A ja tam polecam BDV-E870:
http://www.sony.pl/product/hch-systems- ... c/bdv-e870
Kino zaawansowane jak na swoją cenę. 5 głośników i subwoofer potrafią ładnie zagrać, do tego mnóstwo funkcji. Aktualnie korzystam z tego kina i jestem pod wrażeniem. Ma parę minusów, rzeczy które zmieniłbym, ale plusów jest znacznie więcej. W tej cenie nie wiem czy można znaleźć coś lepszego. Jeśli macie jakieś pytania co do tego modelu, piszcie.

VIRUS23
Początkujący

Zimny napisał(a):

A ja tam polecam BDV-E870:
http://www.sony.pl/product/hch-systems- ... c/bdv-e870" target="_blank
Kino zaawansowane jak na swoją cenę. 5 głośników i subwoofer potrafią ładnie zagrać, do tego mnóstwo funkcji. Aktualnie korzystam z tego kina i jestem pod wrażeniem. Ma parę minusów, rzeczy które zmieniłbym, ale plusów jest znacznie więcej. W tej cenie nie wiem czy można znaleźć coś lepszego. Jeśli macie jakieś pytania co do tego modelu, piszcie.


jakie formaty odtwarza po USB ??
może coś więcej napiszesz viewtopic.php?f=13&t=7374

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Listę odtwarzanych formatów przez USB umieściłem w wątku (chyba o ten chodziło, nie działa ten link który wstawiłeś):
viewtopic.php?f=13&t=7260&p=157305#p157305

Wojtek_B27
Początkujący

Zimny napisał(a):

Aktualnie korzystam z tego kina i jestem pod wrażeniem. Ma parę minusów, rzeczy które zmieniłbym, ale plusów jest znacznie więcej.

Długo je masz? Napisz jak możesz coś więcej o plusach i rzeczach, które spodobały ci się najbardziej w tym zestawie.