anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kino domowe za dobrą cenę

Wojtek_B27
Początkujący

kino domowe za dobrą cenę

Hej :c22 Rozglądałem się za kinem domowym do kwoty 3000 złotych. Wiem doskonale, że kino domowe to spory wydatek, dlatego zamierzam dobrze zastanowić się nad każdym elementem zestawu. Może podpowiecie na co należy zwrócić uwagę?

23 ODPOW. 23
Ravi-----
Początkujący

Jak dla mnie zbyt proste, ale rzeczywiście może to być świetna alternatywa dla szukających mini zestawów.



Dobra opcja przy braku miejsca, wiadomo zestaw nie jest zbyt rozbudowany, ale na pewno zagra dużo lepiej niż standardowe głośniki telewizorów LCD (zwłaszcza z podświetleniem Edge LED) do małych pomieszczeń jak znalazł.

beata_j1987
Początkujący

Ravi napisał(a):

Dobra opcja przy braku miejsca, wiadomo zestaw nie jest zbyt rozbudowany, ale na pewno zagra dużo lepiej niż standardowe głośniki telewizorów LCD (zwłaszcza z podświetleniem Edge LED) do małych pomieszczeń jak znalazł.


Dokładnie czegoś takiego mi trzeba, jak to mawiają "małe ale z pazurem", dzięki.

Wojtek_B27
Początkujący

Dawno nie pisałem, a chyba wypada się pochwalić, że wreszcie jestem posiadaczem kina domowego. Zdecydowałem się na BDV-E870. Wygląda więc na to, że w te święta ciężko mnie będzie oderwać od telewizora :slight_smile:

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

I jak wrażenia z kina? Rozgryzłeś już obsługę i wszystkie funkcje :D ?