anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Odtwarzacz NWZ-A i dźwięk HighRes - wiadomości ogólne

profile.country.PL.title
Richiger-66.
Użytkownik

Odtwarzacz NWZ-A i dźwięk HighRes - wiadomości ogólne

Witam !

Mam zamiar zakupić ten odtwarzacz, a więc pytania może do użytkowników.

Chciałem zapytać:

1. czy odtwarzacz ten jeśli ma nagrany dźwięk w rozdzielczości HiRes, to można go bezprzewodowo przesyłać na kino domowe i tv na przyklład.

2. jakie słuchawki Sony pasowałyby do niego najbardziej. Chciałbym zestawićgo np. ze słuchawkami MDR-1A, czy to dobry pomysł?

3. do jakiej wartości można rozbudować jego pamięć

4. czy można go słuchać bez słuchawek

5. skąd brać źródło do nagrań na odtwarzacz, tzn. czy są już w Polsce płyty HiRes?

6. jak się spisuje w roli odtwarzacza tradycyjnych źródeł CD?

 

Pozdrawiam,
Ryszard Ka
2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witaj,

Oczywiście pozwolimy się najpierw wypowiedzieć forumowiczom, jeśli jednak będzie cisza - my podpowiemy.

Pozdrawiamy, Sony Polska

 

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Mam akurat NWZ-A i MDR-1A więc może coś pomogę.

1. czy odtwarzacz ten jeśli ma nagrany dźwięk w rozdzielczości HiRes, to można go bezprzewodowo przesyłać na kino domowe i tv na przyklład. - Nie korzystałem z opcji bezprzewodowej transmisji dźwięku. To dla mnie kompletnie nieistotny ficzer.

 

2. jakie słuchawki Sony pasowałyby do niego najbardziej. Chciałbym zestawićgo np. ze słuchawkami MDR-1A, czy to dobry pomysł? Jeśli chodzi o dźwięk to jest bardziej niż OK, ale fabryczny kabel od słuchawek jest torchę za krótki. Poza tym, słuchawki są jednak duże i np. ciężko się z nimi biega.

 

3. do jakiej wartości można rozbudować jego pamięć - obsługuje karty microSDXC więć przynajmniej 64 GB łyka bez problemu.

 

4. czy można go słuchać bez słuchawek - nie można

 

5. skąd brać źródło do nagrań na odtwarzacz, tzn. czy są już w Polsce płyty HiRes? W sieci są serwisy z muzyką - polecam lekturę http://www.sony.pl/electronics/serwisy-z-muzyka-o-wysokiej-rozdzielczosci

Niektóre niestety nie działają w Polsce (np. Qobuz)

 

6. jak się spisuje w roli odtwarzacza tradycyjnych źródeł CD? Jak dla mnie naprawdę dobrze, choć jakiejś ogromnej różnicy do posiadanego przeze mnie NWZ-A845 nie odczuwam. 

 


 Pozdrawiam :slight_smile: