anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony BDVE870 BluRay Home Cinema System

qilu-----
Początkujący

Sony BDVE870 BluRay Home Cinema System

Przymierzam się do zakupu kina domowego BDV-E870

Czy będę mógł podłączyć bez problemow tv i PS3

TV KDL 46D3500
Playstation 3 CECHJ03

Czy do aktualizacji oprogramowania konieczne jest połączenie z internetem przez kartę USB
Sony lub czy można użyć innej karty usb?

Czy można zaktualizować system z płyty lub flash drivera?

39 ODPOW. 39
qilu-----
Początkujący

Troszke pogrzebałem w necie i znalazłem cos takiego .
Co o tym myslisz ? :c20


http://eu.startech.com/product/AA2SPDIF ... -Converter

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Konwerter tak czy siak nie zrobi z dźwięku stereo (przekazywanego przez kabel 2x chinch), dźwięku np. Dolby Digital który może być przekazywany przez kabel optyczny. Rozwiązanie o którym piszesz moim zdaniem nie ma sensu. Do tego przy konwersji są straty jakości sygnału. Niestety, jeśli chcesz wysyłać z telewizora dźwięk inny niż stereo, musisz zmienić LCD.

Za to w kinie masz ciekawą opcję. Po włączeniu kina naciśnij na pilocie "System menu", 2 razy strzałkę w dół (aż pojawi się "SUR. SETTING") i masz do wyboru różne tryby dźwięku. Opis trybów masz w załączniku poniżej. Niektóre tryby potrafią dźwięk stereo rozprowadzić po głośnikach 5.1 z wybranymi efektami.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

VIRUS23 napisał(a):

Jakie formaty są odtwarzane po USB ?



Kino odtwarza pliki wideo:
- MPEG -1/2
- MPEG4/AVC
- Divix
- WMV9
- AVCHD

Próbowałem MPEG4, Divix - działa, napisy czyta, przed aktualizacją brakuje litery "Ś". Nie robiłem jeszcze aktualizacji, jutro zobaczę czy coś pomoże.

Muzyka:
- MP3
- AAC
- WMA9
-LPCM

Często mam podłączony pamięć pod USB z której leci muzyczka. Dźwięk ładny, sterowanie proste. Po paru razach można podłączać pod USB i puszczać muzykę bez włączania telewizora - co uważam za duży plus. Oczywiście wtedy nie mamy możliwości dokonywać wszystkich zmian i korekt w ustawieniach.

Zdjęcia:
- JPEG

Więcej informacji w załączniku.

profile.country.pl_PL.title
ghotan
Początkujący

1. hm mi napisy coś nie chcą działać, nazwa pliku z filmem i plik tekstowy identyczna, próbowałem microdvd, subrip i coś nie chcą się wyświetlać z usb

2. kino widzi tylko dyski z fat32 więc plik mkv który ma więcej niż 4GB już się nie otworzy
próbuje uzyskać dźwięk dolby 5.1 (taki prawdziwy nie dublowane kanały) przez laptopa hp ale on nie ma takiej karty dźwiekowej wbudowanej ma tylko IDT High Definition Audio CODEC)
znacie sposób na uzyskanie dźwięku dolby 5.1?

uściślę w czym rzecz: jak uzyskać dźwięk DTS bo taki mam w mkv na laptopie, niby działają wszystkie głośniki ale na odtwarzaczu wyświetla się LPCM a podejrzewam że powinno coś innego

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

jak gra ten zestawik??

profile.country.pl_PL.title
ghotan
Początkujący

z serwisu uzyskałem info żeby spróbować za pomocą DLNA napiszę jak coś mi się uda:)

profile.country.pl_PL.title
ghotan
Początkujący

czuję się zrobiony w bambuko nie polecam tego zestawu mkv nie działa w żaden sposób;/
czy to przez kable czy przez dlna nie ma dzwieku dts 5.1

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

1. Z napisami to dziwne. U mnie na kinie odtwarza bez problemu i bez literki "Ś". Aktualizowałeś oprogramowanie?

2. Inny sposób to kabel optyczny z laptopa. Jaką masz kartę graficzną?
Tematy związane z DLNA masz tutaj:
http://www.forum.sony.pl/viewforum.php?f=230
Polecam prosty i skuteczny serwer PS3 Media Serwer. Serwer ten odtwarza pliki .mkv. Mała poprawka. Serwer odtwarzał, przy obecnej wersji firmware nie odtwarza. Trzeba czekać na poprawkę do PS3MS.
Sposób konfiguracji i instalacji masz tutaj:
http://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=230&t=7167

Kino w swoich odtwarza formaty o których wspomniałem wcześniej:

Zimny napisał(a):

Kino odtwarza pliki wideo:
- MPEG -1/2
- MPEG4/AVC
- Divix
- WMV9
- AVCHD


Nigdzie w specyfikacjach nie ma podanego formatu .mkv - więc ciężko stwierdzić dlaczego czujesz się zrobiony w bambuko...
Pozdrawiam,
Zimny.

profile.country.pl_PL.title
ghotan
Początkujący

1. tak zrobiłem dzisiaj aktualizację ale testowałem na razie przez dlna i napisy nie działają dalej, serwer dlna TVMOBiLi

2. chodzilo ci pewnie o karte muzyczną IDT High Definition Audio CODEC wbudowana w laptopa hp - wyjście spdif podobno obsługiwane przez wyjście słuchawek ale nie mam takiego kabla, mam tylko optyczne i hdmi, optyczny użyłem do podłączenia TV z Kinem

spoPS3 Media Serwer - próbuje go skonfigurować do odtwarzania mkv ale dzwięku dts pewnie nie uzyskam prawda?

profile.country.pl_PL.title
ghotan
Początkujący

jakich formatów napisów używasz?