anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony BDVE870 BluRay Home Cinema System

qilu-----
Początkujący

Sony BDVE870 BluRay Home Cinema System

Przymierzam się do zakupu kina domowego BDV-E870

Czy będę mógł podłączyć bez problemow tv i PS3

TV KDL 46D3500
Playstation 3 CECHJ03

Czy do aktualizacji oprogramowania konieczne jest połączenie z internetem przez kartę USB
Sony lub czy można użyć innej karty usb?

Czy można zaktualizować system z płyty lub flash drivera?

39 ODPOW. 39
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

ghotan napisał(a):

jakich formatów napisów używasz?


Tylko i wyłącznie format ".txt". Może nie włączasz napisów? Robisz to naciskając przycisk pod numeryczną "9". Zaznaczony na zdjęciu w załączniku.
Nie pamiętam czy PS3MS odtwarza dźwięk DTS. Mogę to jutro sprawdzić i napisać Ci. Możesz jeszcze napisać jaki model laptopa posiadasz?

profile.country.pl_PL.title
ghotan
Początkujący

napisy zadziałały przez usb ale na razie tylko srt bez polskich napisów
testuje dalej
laptop hp dv7 1040 ew

profile.country.pl_PL.title
ghotan
Początkujący

napisy TMPplayer działają microdvd nie działają

profile.country.pl_PL.title
ghotan
Początkujący

Creative Labs X-Fi Surround 5.1 /USB/ taka karta podłączona do laptopa może być rozwiązaniem prawda?
podłączam ją do kina przez optyczny i wtedy kino musi widzieć 6 kanałów dzwięku
znacie jakiś tańszy zamiennik?

i jeszcze jedno napisy przez DLNA działają?

profile.country.pl_PL.title
ghotan
Początkujący

mkv nawet przez ps3 media 3 serwer na tym kinie pokazuje "brak odtwarzalnego pliku"

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Na początek taka prośba. Jeśli nikt nie odpowiedział Ci na post, a coś chcesz dopisać, to rób to nie przez "Odpowiedz", a przez opcję "Zmień". Tworzy się chaos...

ghotan napisał(a):

Creative Labs X-Fi Surround 5.1 /USB/ taka karta podłączona do laptopa może być rozwiązaniem prawda?


Laptop powinien wypuszczać dźwięk Dolby Digital przez HDMI. Sprawdzałem u siebie, na filmach DVD/Blu ray leci. Na Divix puszcza LPCM. Czyli jest to albo kwestią filmu, albo oprogramowania.
Nie mogę tego znaleźć. Napisz jeszcze co, jak i z czym masz podłączone.

ghotan napisał(a):

i jeszcze jedno napisy przez DLNA działają?


Działają.

profile.country.pl_PL.title
ghotan
Początkujący

laptop z tv za pomoca hdmi
kino z tv za pomoca hdmi i optycznego kabla

tv 32lg7000
laptop hp dv7 1040ew


dodam jeszcze ze samo podłączenie w ten sposób i zmiana trybu odtwarzacza na TV powoduje już wyświetlenie trybu dziweki LPCM

puszczam film dvd z laptopa dźwięk jest fajny zapewne dolby digital tylko jak to sprawdzić na kinie?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

ghotan napisał(a):

puszczam film dvd z laptopa dźwięk jest fajny zapewne dolby digital tylko jak to sprawdzić na kinie?


Naciśnij na pilocie od kina przycisk "Displplay". Na wyświetlaczu kina powinno pojawić się albo "LPCM", albo "Dolby Digital".

ghotan napisał(a):

laptop z tv za pomoca hdmi
kino z tv za pomoca hdmi i optycznego kabla


Podłączenie jak najbardziej dobre. Ja mam tak samo z Sony W5500.

ghotan napisał(a):

tv 32lg7000
dodam jeszcze ze samo podłączenie w ten sposób i zmiana trybu odtwarzacza na TV powoduje już wyświetlenie trybu dziweki LPCM


Nie mogę znaleźć parametrów technicznych wyjścia optycznego tego telewizora. Jesteś pewien, że on wysyła dźwięk Dolby Digital wyjściem optycznym?

Jeszcze dwie sprawy. Pierwsza to czy po podłączeniu laptopa HDMI, we właściwościach dźwięku (pierwszy załącznik jaki wrzuciłeś) pozycja "Nvidia HDMI Output" masz "nie podłączone? Jeśli tak to wskaż na to i kliknij "Ustaw domyślne". Jeśli nie działa, ściągnij nowe sterowniki od karty graficznej. Możesz to zrobić tu:
http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

Po drugie, po instalacji nowego firmware z połączenie PS3MS faktycznie nie działa. Szukam patcha do tego kina, jak znajdę to dam Ci namiary.

profile.country.pl_PL.title
ghotan
Początkujący

na wyświetlaczu jest tylko LPCM jak puszczam film dvd z laptopa, więc to pewnie wina TV, mam w nim dźwięk w trybie SRS TruSurround XT a to jest tryb na 2kanałowe stereo, nie wiem po co dali w nim wyjście optyczne w takim razie, to mnie zmyliło

Nvidia HDMI Output - praca w toku, dźwięk oczywiście jest ale nie 5.1, teraz jak puściłem film dvd bezpośrednio z BR to różnica jest na prawdę wyczuwalna (dźwięk otacza) dlatego tak kombinuję żeby z mkv wyciągnąć prawdziwe 5.1

czekam w takim razie na patcha, też spróbuje coś poszukać

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Twój laptop posiada wyjście cyfrowe SPDIF. Możesz kupić kabel i podłączyć bezpośrednio komputer z kinem. Jeśli telewizor wysyła tylko dźwięk stereo, to jego możesz połączyć z kinem kablem 2x chinch.
Czy masz może z satelity, czy z kablówki jakiś kanał HD (np. HBO HD)? One większość programów nadają z dźwiękiem Dolby Digital, jeśli kino będzie odbierało - tzn że telewizor wysyła taki typ i kombinujemy dalej z komputerem...