anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY schodzi na psy VTUNER w moim STR-DN1020 od ponad 6mc nie działa

zefirek51
Poszukiwacz

SONY schodzi na psy VTUNER w moim STR-DN1020 od ponad 6mc nie działa

Ludzie jak tak można traktować klientów żeby wyłączyć funkcjonalność sprzętu i udawać że nic się nie dzieje.

Zgłaszałem, dzwoniłem i nic!

Czy tak madziałać teraz sprzęt SONY

Wygląda na to że jak ktoś kupił sprzęt SONY i mineła gwarancja to amen.

 

Zero informACJI ZWROTNEJ NA POCZTĘ od obsługi kiedy to się zmieni

15 ODPOW. 15
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

Postaramy się uzyskać informację o tej sprawie jak najszybciej.

Bardzo przepraszamy za zwłokę i sytuację.

 

Pozdrawiamy

Sony Polska 

profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

Nanaszej stronie mamy oficjalną informacje:

http://www.sony.co.uk/support/en/content/cnt-hn/prd-tvhc/vTuner-suspended/STR-DN840

 

Usługa VTuner i jej dostępność jest uzależniona od zewnętrznego operatora.

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska

zefirek51
Poszukiwacz

Moja cierpliwość się kończy  ..

Czy ja kupiłem markę SONY czy NO NAME?

 

Synowi kupiłem wieżę Streamium konkurencji -> efekt gość wymiata z radiami internetowymi a ja na SONY STOJĘ!

Czy w tej sprawie należy pisać do prezesa SONY??

 

TERMIN Panowie DATA!!

 

 

 

Markoni001
Użytkownik

Potwierdzam, że firma SONY schodzi na psy. Mam wieżę SONY G2NiP, którą kupiłem, żeby słuchać radia z internetu. Podobnie jak u ciebie od miesięcy nie działa połaczenie z vTuner i tym sposobem mam radio internetowe bez radia. Takie rzeczy tylko w SONY!!! Niestety SONY nie poczuwa się również do odpowiedzialności w ramach gwarancji. Mnie odmówiło uznania roszczenia zgłoszonego w ramach gwarancji swojego sprzętu. Kiedyś SONY to była solidna firma, ale w tej chwili odradzam zakupy sprzętu SONY wszystkim znajomym i nieznajomym. Ja w poniedzialek idę do rzecznika konsumentów, aby zasięgnąć rady co do drogi postępowania wobec tej niesolidnej firmy. 

Markoni001
Użytkownik

Taka odpowiedź z Państwa strony to dopiero kpina z klientów. Kupiłem radio internetowe SONY G2NiP., które przestało odtwarzać stacje radiowe z internetu. Sytuacja taka trwa miesiącami. A SONY pisze, że to nie sprawa SONY tylko zewnętrznego dostawcy. Trzeba było poinformować klientów, że kupując radio internetowe SONY trzeba jeszcze poszukać sobie dostawcy, który umożłiwi słuchanie radia z internetu na odbiornikach firmy SONY. To jakaś paranoja!!!   Czy ja kupiłem coś od vTuner czy od SONY? Czy tą odpowiedź należy rozumieć tak, że teraz nabywcy sprzętu SONY mają zgłaszać się do vTuner, bo SONY nie poczuw się do odpowiedzialności za sprzedany sprzęt? 

zefirek51
Poszukiwacz

SONY tu ziema!

Proszę podać datę do kiedy uruchomiony zostanie VTuner.

 

Dla mnie nie ma opcji do przyjęcia że nie będzie - mogę dołacić za UPDATE ale to ma być proszę temat skierować do osób decyzyjnych i odpowiedź do kiedy i jak SONY to ma zamiar załatwić!

 

Czy zwyczajnie Zarządzający SONY nie mają ambicji żeby poważnie traktować swoich klientów?

Syn ma wieżę PHILIPS MCi500H zapewniam że u konlurencji wszystko działa od 2009 roku do dziś.

 

Jaki mamy zatem prawdziwy problem z marką SONY?

 

profile.country.GB.title
theos69
Poszukiwacz

Mam Sony CMT-MX700Ni, zapłaciłem za niego kupę pieniędzy głównie dla radia internetowego.

Czy teraz Sony zamierza mi zwrócić pieniądze za niepełnowartościowe radio?

 

Zapłaciłem za funkcję, która nie działa - jak dla mnie sprawa nadaje się do zbiorowego pozwu przeciwko Sony.

Skoro kupiłem coś od Sony, to w interesie Sony jest aby to coś działało.

Zrzucanie winy na Vtuner jest bezpodstawne.

Czy jak padnie mi matryca w telewizorze Sony, to czy mam się zgłosić do producenta matrycy?? Nie! Zgłaszam się do Sony.

 

Dlatego w interesie Sony było jak naszybsze rozwiązanie problemu z Vtunerem.
Czy naprawdę nie da się zrobić update softu i korzystać z innego serwisu?

Czy tylko Vtuner jest na tym świecie?

 

Tylko pozew zbiorowy zmusi Sony do działania. Tak to mają nas głęboko gdzieś... kupilśmy bubel i teraz sami z tym zostalśmy.

Dramat, dramat, dramat...

Markoni001
Użytkownik

"Usługa VTuner i jej dostępność jest uzależniona od zewnętrznego operatora."

 

Czy to zdanie należy rozumieć w ten sposób, że jako nabywca i użytkownik wieży SONY G2NiP mam swoje pretensje kierować do vTuner? Wobec takiej treści odpowiedzi pozwolę sobie zapytać u źródła, czyli vTuner, co oni na takie przerzucanie winy na nich.

Czy to oznacza, że to od vTuner, że sprzęt SONY sprzedawany jako radio internetowe, nie spełnia tej funkcji?

 

Markoni001
Użytkownik

Ja rownież zastanawiałem się nad zainicjowaniem pozwu zbiorowego. Na razie czekam na odpowiedź na zgłoszoną reklamację z powodu niezgodności towaru z umową. Ale moja determinacja jaet na tyle duża, że pociągnę temat na facebooku w kierunku pozwu zbiorowego. Wystarczy znaleźć kancelarię prawną, której będzie zależało na rozgłosie, a w przypadku znanej marki to będzie duży szum medialny i zalatwi sprawę. Warto też wybrać się do lokalnego rzecznika konsumentów. Mnie podpowiedział jak kierować swoje roszczenia w reklamacji.