anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Transformator w DN860

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
pqjq-----
Nowicjusz

Transformator w DN860

Nabyłem w dobrej wierze amplituner STR-DN860, Miał dawać czysty dźwięk. Niestety podczas jego pracy słyszalnie  buczy transformator, powiem szczerze że to irytujące. Przy ustawieniach przepuszczania sygnału przez HDMI transformator pracuje bucząc cały czas nawet na stand-by.  Serwis nic nie słyszy.  Kupiłem listwę z filtrem zakłóceń ale nic nie pomogło.   Czy spotkał się  ktoś w z takimi objawami w podobnym sprzęcie? Dla mnie nie jest to normalne!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witaj,

 

jeśli usterka, którą słyszysz w warunkach, w których używasz amplitunera nie została usunięta, zgłoś to koniecznie ponownie do serwisu. Warto w takim wypadku przeprowadzić odsłuch w miejscu, gdzie jest on używany - należy wymagać tego od serwisu, jeśli w ich warunkach sprzęt pracuje poprawnie.

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witaj,

 

jeśli usterka, którą słyszysz w warunkach, w których używasz amplitunera nie została usunięta, zgłoś to koniecznie ponownie do serwisu. Warto w takim wypadku przeprowadzić odsłuch w miejscu, gdzie jest on używany - należy wymagać tego od serwisu, jeśli w ich warunkach sprzęt pracuje poprawnie.

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska

profile.country.PL.title
pqjq-----
Nowicjusz

Ok dzięki.  Odeślę wzmacniacz jeszcze raz do serwisu. Aczkolwiek osoba z obsługi klienta odpisała że po konsultacjach z serwisem na temat mojego sprzetu -uważają że jest wpełni sprawny. 

profile.country.PL.title
pqjq-----
Nowicjusz

Drogi Sony_Polska Community Team

A co jeżeli wybrany przez Sony autoryzowany serwis nie świadczy usługi odsłuchu?  Serwis poinformował mnie że niestety,  jest to niewykonalne dla nich bo nie mają takich możliwości.  A poza tym każdy sprzęt buczy a jak się  głośno słucha muzyki to buczenia nie słychać:) - to jest chyba najlepsze rozwiązanie.