anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Blu-ray SONY BDP-S5100 - TV SideView zarejestrowanie smartphone HTC One S

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Jazo72
Poszukiwacz

Blu-ray SONY BDP-S5100 - TV SideView zarejestrowanie smartphone HTC One S

Witam

 

Ostatni zakupiłem Blu-ray SONY BDP-S5100 i chciałem poprzez smartphona sterować przeglądaniem stron www.

Zainstalowałem w telefonie TV SideView niestety nie mogę zarejestrować telefonu w Blu-ray.


W telefonie widzę Blu-ray, natomiast w konfiguracji nastawień sieciowych Blu-ray nie wiem gdzie zarejestrować telefon.

 

Jeżeli ktoś z Was krok po kroku poprowadzi mnie będe bardzo wdzięczny za pomoc

 

Pozdrawiam

 

Janusz

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

1. Włącz Blu-Ray.

2. Jeśli instalujesz aplikację po raz pierwszy kliknij Add Device podczas wstępnej konfiguracji i pomiń punkt 3. Jeśli program masz już zainstalowany przejdź do punktu 3.

3. Po uruchomieniu aplikacji rozwiń boczne menu (naciskając znaczek aplikacji w lewym górnym rogu). W tym menu kliknij na Add Device.

Screenshot_2014-03-06-15-28-07.png

 

4. Pojawi się okno z Blu-ray oraz jego adres IP.

Screenshot_2014-03-06-15-28-23.png

 

5. Kliknij na niego powinno pojawić się nowe okno z możliwością wpisania numeru rejestracji.

Screenshot_2014-03-06-15-45-01.png

 

6. W tym samym czasie na ekranie telewizora pojwi się kod który musisz przepisać na telefon i potwierdzić klikając na przycisk "Rejestracji" na telefonie.

DSC_0618.jpg


7. Wszystko zakończy się komunikatem. Kliknij przycsik OK. To wszystko. Miłego korzystania z aplikacji.

Screenshot_2014-03-06-15-29-06.png

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam

 

Z tego co pamiętam to trzeba wejść do "Nastawienia sieciowe" -> "Ustawienia funkcji Rendeer" -> "Automatyczne przydzielenie dostępu" = Włącz.

"Nastawienia sieciowe" -> "Rendeer - kontrola dostepu" powinien się pojawić twoje urządzenie musi mieć dostęp na Pozwól.

Bardziej mogę Ci pomóc dopiero w czwartek.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Jazo72
Poszukiwacz

Ok będę czekać do czwartku.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

1. Włącz Blu-Ray.

2. Jeśli instalujesz aplikację po raz pierwszy kliknij Add Device podczas wstępnej konfiguracji i pomiń punkt 3. Jeśli program masz już zainstalowany przejdź do punktu 3.

3. Po uruchomieniu aplikacji rozwiń boczne menu (naciskając znaczek aplikacji w lewym górnym rogu). W tym menu kliknij na Add Device.

Screenshot_2014-03-06-15-28-07.png

 

4. Pojawi się okno z Blu-ray oraz jego adres IP.

Screenshot_2014-03-06-15-28-23.png

 

5. Kliknij na niego powinno pojawić się nowe okno z możliwością wpisania numeru rejestracji.

Screenshot_2014-03-06-15-45-01.png

 

6. W tym samym czasie na ekranie telewizora pojwi się kod który musisz przepisać na telefon i potwierdzić klikając na przycisk "Rejestracji" na telefonie.

DSC_0618.jpg


7. Wszystko zakończy się komunikatem. Kliknij przycsik OK. To wszystko. Miłego korzystania z aplikacji.

Screenshot_2014-03-06-15-29-06.png

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Jazo72
Poszukiwacz

No jestej wielki

 

Wielkie dzięki