anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY schodzi na psy VTUNER w moim STR-DN1020 od ponad 6mc nie działa

zefirek51
Poszukiwacz

SONY schodzi na psy VTUNER w moim STR-DN1020 od ponad 6mc nie działa

Ludzie jak tak można traktować klientów żeby wyłączyć funkcjonalność sprzętu i udawać że nic się nie dzieje.

Zgłaszałem, dzwoniłem i nic!

Czy tak madziałać teraz sprzęt SONY

Wygląda na to że jak ktoś kupił sprzęt SONY i mineła gwarancja to amen.

 

Zero informACJI ZWROTNEJ NA POCZTĘ od obsługi kiedy to się zmieni

15 ODPOW. 15
profile.country.GB.title
theos69
Poszukiwacz

Są również strony gdzie można składać zbiorowy pozew.

Odezwą się ludzie z różnych krajów, kótrzy tak samo zostali nabici w butelkę.

A nie jest ich mało. Na forach aż mnoży się od komentarzy na temat Vtunera oraz Sony.

 

Szkoda, bo odechciało mi się kupować czegokolwiek od Sony.

Markoni001
Użytkownik

Znalazłem jedynie informacje o pozwach zbiorowych przeciwko SONY w sprawie wycieku danych. 

Cóż z tego, że nie kupię Sony, ja i większość moich znajomych. Powinni zrekompensować swoją niesolidność.

Markoni001
Użytkownik

Ponawiam pytanie. Jśli to wina operatora zewnętrznego vTuner, to napiszę do nich.

Markoni001
Użytkownik

Ponawiam pytanie - jeśli to wina vTuner a nie SONY, to napiszę do nich.

Poproszę o aktualną infomację na temat terminu przywrócenia funkcjonalności radia internetowego dla modelu CMT G2NiP. Od maja 2015 radio milczy, SONY odmówiło mi uznania reklamacji w ramach gwarancji, to mogę chyba przynajmniej oczekiwać, że będę n bieżąco informowana o prywróceniu obsługi vTuner przez odbiornik SONY. FullSizeRender-3.jpg

Dodam jeszcze, że wysłałem pytanie do vTunera, czyli tego od którego według Panstwa odpowiedzi zależy dostępność usługi, i nie doczekałem się odpowiedzi. Jednak od angielskiego kolegi, również pokrzywdzonego przez firmę SONY, wiem, że z vTuner odeslali go do SONY. To gdzie jest prawda? SONY zwala winę na vTuner, a vTuner ma sprawę w nosie. Tylko że ja kupiłem sprzęt od Sony, a nie od vTuner, więc chyba mam prawo oczekiwać poważnego potraktowania mnie, jako klienta i nabywcę przez firmęFullSizeRender-3.jpg SONY????? Chyba że firma SONY zlewa swoich klientów, a podlizuje się tylko tym, którzy mogą jeszcze coś kupić????